• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-12-15
  • Identyfikator ogłoszenia: #45547

Stylowy lokal w sercu Wilanowa

Lokal użytkowy na sprzedaż, zlokalizowany przy ul. Stanisława Kostki Potockiego, w sąsiedztwie zespołu parkowo - pałacowego Króla Jana III Sobieskiego. Walory tej nieruchomości doceniła telewizja TVN, nagrywając tam sceny do swoich wybranych produkcji.

PARAMETRY NIERUCHOMOŚCI

Lokal składa się z dużego pomieszczenia typu "Open Space", dwóch łazienek, dwóch gabinetów, kuchni, pomieszczenia socjalnego oraz schowku. Wewnątrz nieruchomości żadna ściana nie jest nośna, więc potencjalny kupujący będzie mógł dowolnie zaaranżować przestrzeń. Dodatkowym atutem są dwa miejsca parkingowe w garażu podziemnym, komórka lokatorska o powierzchni 9,5m2 oraz udogodnienia, która zapewnia cała inwestycja tj. basen, sauna, siłownia. Cały lokal jest wyposażony w klimatyzację.

W niedalekiej odległości od całego budynku znajduje się pętla autobusowa "Wilanów", która zapewnia połączenia m.in. z centrum Warszawy, czy też pierwszą linią metra. Bliskość pałacu Króla Jana III Sobieskiego gwarantuje nieustannie dużą ilość osób przebywających w obrębie lokalu.
Nowoczesne wnętrze, które zostało wkomponowane w zabytkowy budynek po starej fabryce spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Doskonała lokalizacja, jest niewątpliwie kluczem do sukcesu komercyjnego tej nieruchomości.

Do ceny ofertowej, należy doliczyć podatek od towarów i usług VAT (23%).

Więcej unikalnych ofert w podobnych kryteriach znajdą Państwo na naszej stronie . Zapraszamy!

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Lokalny
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1990000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/stylowy-lokal-w-sercu-wilanowa-ID495IM

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej