• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-11-14
  • Identyfikator ogłoszenia: #46290

Stylowy Zajazd – Restauracja

Oferta sprzedaży wyjątkowego Stylowego Zajazdu Pod Czarnym Kogutem zlokalizowanego w Bieszczadach w miejscowości turystycznej Czarna Górna.

Zajazd ze względu na swoje położenie - przy głównej drodze pomiędzy Ustrzykami Dolnymi a Górnymi, w pobliżu skrzyżowania małej i dużej pętli bieszczadzkiej - jest popularnym miejscem wypadowym na bieszczadzkie wycieczki: piesze, rowerowe, samochodowe, zarówno w góry jak i do Jeziora Solińskiego.

Obiekt znany jest także ze znakomitej restauracji, profesjonalnie prowadzonej przez doświadczony zespół, a bogata infrastruktura pozwala na zapewnienie organizacji szerokiego wachlarza atrakcji turystycznych czy imprez okolicznościowych.

Obiekt został wybudowany w 2005 roku i nieprzerwanie z powodzeniem prowadzi działalność restauracyjną oraz hotelową - jest rozpoznawalny w całej Polsce pod nazwą Stylowy Zajazd Pod Czarnym Kogutem //.

Oferta obejmuję sprzedaż zorganizowanego, dobrze prosperującego obiektu gastronomiczno hotelowego wraz z całym kompleksowym wyposażeniem oraz infrastrukturą, z rozpoznawalną i zastrzeżoną nazwą (logo, znaki graficzne, domena, itd.), „know- how”, menu i recepturami dań, bazą stałych klientów, dostawców, itd.
Nieruchomość obejmuję obiekt hotelowo-restauracyjny wraz z infrastrukturą zlokalizowany na działkach o powierzchni 0,54 ha, wyposażony w media: prąd, wodociąg , kanalizację , telefon/Internet ,TV Sat, monitoring, ogrzewanie elektryczne oraz z kominka, w łazienkach ogrzewanie podłogowe, duży monitorowany parking na 25 samochodów.

Obiekt posiada: 2 sale restauracyjne na 50 osób, 4 duże pokoje hotelowe z łazienkami w sumie na 15 miejsc noclegowych, w pokojach oraz salach restauracyjnych - drewniane stylowe meble, zaplecze kuchenne w pełni wyposażone, pomieszczania socjalne, magazyny.

Do dyspozycji pięknie zagospodarowany ogród z wiatą grillową oraz dodatkowo z tyłu budynku - zadaszona wiata z ławami drewnianymi na 50 miejsc oraz zlokalizowaną pod wiatą piwnicą-winiarnią z barem i ławami na 40 miejsc.

Parametry działek pozwalają na budowę drugiego większego obiektu, właściciel dysponuję wstępną koncepcją budowy czterokondygnacyjnego budynku hotelowo gastronomicznego o powierzchni użytkowej około 1050 m2 z restauracją z pełnym zapleczem i pokojami hotelowymi dla 50 osób.

W odległości 200m od obiektu znajduje się bardzo duży obiekt konferencyjno-hotelowy Geovita z basenem otwartym oraz krytym, saunami , kortami do tenisa, boiskiem do piłki nożnej, siatkowej - z obiektów tych mogą również korzystać klienci Zajazdu, Zalew Soliński – w odległości 15km, obok obiektu - wyjścia na szlaki górskie, rezerwat ostoja żubra – w odległości 10 km, wyciągi narciarskie w odległości od obiektu: orczyk 300m, krzesełko i orczyk w Ustrzykach Dolnych - 13km.

Sprzedaż bezpośrednio od Właściciela.
W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących nieruchomości zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • podkarpackie
Miasto Czarna Góra
Obszar działalności Lokalny
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 2470000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/oferta/stylowy-zajazd-restauracja-w-bieszczadach-ID43ueG.html#69cd041aab

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej