• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2018-11-27
  • Identyfikator ogłoszenia: #41517

Szukam Inwestora 200-300 tys. 2,5 - 3% miesiąc

Witam serdecznie, pilnie poszukuje Inwestora na rozwój działalności. Handel zagraniczny ze wschodem ( nie Chiny ) hurtowy całopojazdowy (21t.). Posidam 10 letnie doświadczenie w handlu ze wschodem, posiadam wykształcenie - studia podyplomowe S G H „Handel ze Wschodem”.
Od 01/2018 prowadzę swoją działalność gospodarczą w zakresie doradztwa handlowego ze wschodem oraz handel ze wschodem. Od 01/2018 do 10/2018 uzyskany średni wpływ na konto 27 000 na miesiąc.
W tej chwili skończyłem opracowanie nowego realnego bardzo dochodowego projektu związanego z handlem ze wschodem i potrzebuje kapitał na obrót w wysokości 200 000 – 300 000 pln. Projekt dopięty na ostatni guzik: analiza rynku Polskiego jak i Europejskiego w kierunku opłacalności, jest większy popyt niż podaż tego towaru, zapotrzebowanie jest ogromne, analiza cenowa cen zakupu i cen sprzedaży, cena bardzo konkurencyjna w porównaniu do konkurencji, przeprowadzony rozmowy i negocjacji z dostawcami, przeprowadzone rozmowy z odbiorcami, realne sprawdzenie rynku ( ogłoszenie z wyliczoną ceną sprzedaży, duże zainteresowanie ) - baza odbiorców rośnie z dnia na dzień jest kilku bardzo dużych i kilka średnich odbiorców, już są zamówienia na kilkanaście samochodów i ciągle rośnie, bardzo duży potencjał projektu. W kalkulacji ceny zakupowej uwzględniłem 30% wyższą cenę, cena transportu przy kalkulacji zawyżona o 10%, to pomoże uniknąć ryzyka związanego ze zmianą ceny zakupowej ( korekta ceny sprzedaży), ceny transportu oraz zmiany kursu walut.
Proponuje 2,5-3 % miesięcznie od kwoty kapitału do uzgodnienia. Umowa na 12 miesięcy.
Tylko poważne oferty, bez zastawu.
Szczegóły na telef. lub spotkanie.

Informacje podstawowe

Branża
  • handel detal i hurt
Województwa
  • zagranica
Miasto Warszawa
Obszar działalności Międzynarodowy
Cena do negocjacji Tak
Forma prawna Jednoosobowa działalność gosp.
Okres działalności w latach 1 rok

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej