• Kategoria: Szukam inwestora
  • Data: 2019-12-18
  • Identyfikator ogłoszenia: #46588

Szukam inwestora branża biomedyczna produkcja

Szanowni Państwo

Szukam inwestora do uruchomienia intratnego biznesu z dziedziny inżynierii biomedycznej. Duży popyt, spore potrzeby rynku, konkurencji krajowej właściwie brak. Moje wykształcenie to inżynier biomedyczny specjalizacja ortotyka, protetyka, materiałoznawstwo medyczne i nowoczesne konstrukcje medyczne.
Mam wykształcenie i doświadczenie zdobyte przez kilka lat w tej branży, kontakty i projekty. Doświadczenie w badaniu konkurencji i tworzeniu nowych wyrobów od prototypu po końcowy produkt. Inżynieria odwrotna. Nadzór i kontrola produkcji. Planowanie produkcji, ocena jakości. Tworzenie katalogów produktów, instrukcji, dokumentacji technicznej. Wiedza na temat maszyn, ich obsługi i programowania.
Kwota projektu o jaką wnoszę to 2mln Euro. Kwota ta ma pozwolić na uruchomienie produkcji, stworzenie prototypów i końcowych produktów, wprowadzenie ich na rynek by firma uzyskała pełną rentowność i przynosiła zyski. Biznes nastawiony również na export. Czas realizacji projektu – 4lata (rok wdrożenia+3 lata na rozwój i ugruntowanie pozycji na rynku.

Chwytliwa nazwa, zakupiona domena axismore.com

W odpowiedzi proszę o poważne oferty, projekt jest na etapie wyboru maszyn i zarysu logistyki firmy, wszystko dokładnie policzone, rozplanowane. Jestem elastyczny i otwarty na współpracę. Zapraszam do kontaktu.

Informacje podstawowe

Branża
  • medycyna, farmacja
Województwa
  • mazowieckie
  • brak / dowolne
Miasto Warszawa
Obszar działalności Międzynarodowy
Stopień zaawansowania Pomysł
Wysokość poszukiwanego kapitału (od-do) 6000000 zł - 9000000 zł
Typ inwestora Finansowy
Przewidywana stopa zwrotu/rentowność 25%
Czy jest biznes plan Jest
Możliwość udziału niepieniężnego Nie

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej