• Kategoria: Szukam inwestora
  • Data: 2022-09-06
  • Identyfikator ogłoszenia: #56626

Szukam inwestora do dobrze działającego showroomu aby otworzyć filie

FORUM DESIGNU - To nowatorska propozycja dla niezależnych Twórców i Designerów, którzy chcą sprzedawać i promować swoje produkty na żywo – bez prowizji sklepu, w najmodniejszym miejscu na mapie Krakowa. Forum Designu to największy tego typu showroom w Polsce - ponad 750 m² .

Mamy franczyzę w Warszawie oraz własny showroom w Krakowie od 12 lat i otwieramy kolejny w Katowicach - szukam inwestora, który będzie chciał wspomóc otwarcie w innych miastach lub franczyzobiorcę lub inwestora w Kraków/Katowice ewentualnie.

To pierwsze zrealizowane w Polsce przedsięwzięcie łączące w sobie trzy podstawowe zadania: promocję projektantów, stałą ekspozycję [showroom], sprzedaż. To nie tylko zwykły salon wystawienniczy, ale, także wydarzenia promujące polski design. Miejsce kreatywne, w, którym ciągle coś się dzieje. Zależy nam na promocji polskich twórców. Gromadząc wielu projektantów w jednym miejscu zyskujemy wiele grup klientów. Zdaliśmy sobie sprawę, że był potrzebny salon, gdzie projektanci mogą zaprezentować swoje projekty, a klienci, dotknąć” rzeczy, które widzieli np. W Internecie. Nie każdy może pozwolić sobie na własną galerię, a u nas projektanci traktują tą przestrzeń jako swój własny salon pokazowy/showroom. Do współpracy zapraszamy tylko starannie wyselekcjonowane marki - stworzyliśmy miejsce wyjątkowe, gdzie można znaleźć nowe formy mebli, unikatowe dodatki do wnętrz, eko design, szereg inspiracji i strefę architekta. Nasz pomysł jest projektem non profit. Wszystkie koszty związane z czynszem, pracownikami oraz utrzymaniem showroomu pokrywane są wspólnie. Zależy nam na promocji innowacyjnego Designu w Polsce, ponieważ wierzymy, że warto inwestować w polski kapitał oraz potencjał sklepów, w zastępstwie znaków towarowych i masowych marek. Razem tworzymy, miasto w mieście" kreatywne miejsce dla ludzi z pasją i centrum eventowe. Nasz główny cel to wykorzystanie potencjału miejsca i promocja Designu w Krakowie, który tego potrzebował.

Forum Designu to projekt, który konsoliduje różne podmioty związane z designem. Na podstawie świetnie działającej platformy Forum Mody stworzyliśmy podobne miejsce ze sztuką użytkową. Zapraszamy na facebooka, stronę i sklep internetowy Forum Designu – forumdesignu. Pl, by się zapoznać z miejscem i naszymi ostatnimi akcjami (np. Bardzo udane urodziny, comiesięczne wernisaże i spotkania architektów - ostatnie z Tomaszem Rygalikiem, targi designu, warsztaty i konferencje, pokazy mody oraz inne eventy).

Od … (link do strony poniżej) dzięki Muzeum Narodowemu, siedzibą Forum Designu stał się budynek dawnego hotelu Cracovia. Ponieważ w tym miejscu powstaje Muzeum Designu i Architektury – nie wyobrażaliśmy sobie lepszej lokalizacji dla showroomu z designem. Zwłaszcza pod patronatem Muzeum Narodowego i Miasta Kraków. Inspirujące i pełne oddechu miejsce do wszelkich prac twórczych, przestrzeń przyjazną dla artystów oraz pasjonatów zainteresowanych kulturą, designem i architekturą. Tu twórczość spotyka się z biznesem i nauką.

Chcemy, aby to miejsce wyznaczało nowe kierunki w kulturze, designie i rozrywce, już stało się swoistą wizytówką kulturalnego Krakowa. Inicjatywa powołania do życia Hotelu Cracovia przez Muzeum Narodowe i stworzenia Muzeum Designu i Architektury, w, której uczestniczy Forum Designu, stała się otwartą areną działań społecznych i artystycznych, dlatego zapraszamy wszystkich, którzy chcą realizować ciekawe i twórcze projekty i rozwijać swoją działalność. Zarówno ciekawych twórców, ludzi wolnych zwodów jaki i osoby, które szukają nowych doświadczeń artystycznych i zawodowych, które docenią twórczy tygiel, w, którym łączą się rozwiązania biznesowe z twórczością. Uwalniając miejską strefę zbiorowej kreatywności, zwiększamy radość z działania i wspólnego efektywnego funkcjonowania małych jednostek z dużymi podmiotami.

Miejsce jest pomostem łączącym tradycyjny showroom z koncepcją bezpośredniego obcowania z twórcą oraz ideą Designu. Aktualne Marki i podmioty biorące już udział w projekcie mogą Państwo znaleźć na naszym funpagu

Informacje podstawowe

Branża
  • meble, wyposażenie
Województwa
  • brak / dowolne
Miasto KRAKÓW
Obszar działalności Krajowy
Stopień zaawansowania Ekspansja
Wysokość poszukiwanego kapitału (od-do) 100000 zł - 500000 zł
Typ inwestora Dowolny
Procent udziałów do negocjacji
Czy jest biznes plan Jest
Możliwość udziału niepieniężnego Tak

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej