• Kategoria: Szukam inwestora
  • Data: 2020-06-29
  • Identyfikator ogłoszenia: #48452

Szukam inwestora do start upu

Moja sytuacja jest bardzo złożona i trochę podbramkowa ale mam tez świetny pomysł na rentowna firmę, potrzebuje wsparcia potencjalnego inwestora który być może zgodziły się mi pomoc w zamian za kilkuletni udział w zyskach.
Jeśli zgodziłby się Pan zapoznać z moim biznes planem będę zobowiązana. Jest to wersja wstępna na podstawie której jeden z analityków bankowych oszacował ze mogłabym się ubiegać o kredyt inwestycyjny w wysokości 2-4 mln zł. Biznes plan jest oddany do fachowca który ma dostosować go do wymogów bankowych, rozszerzyć do 5 letniego okresu prognozowanego i na przestrzeni 2 tyg będę miała już gotowa wersje.
Może opowiem co się w moim życiu wydarzyło:

7lat temu miałam fajna działalność sfinansowana z własnych zgromadzonych środków. Było dobrze i dobrze się zapowiadało. Po 1,5 roku wprowadziła się poważna konkurencja niestety zagraniczna nie do pokonania a po kolejnych 6 miesiącach kolejna o tym samym profilu. Można powiedzieć ze w małym mieście po 3 stronach ronda były 4 takie same sklepy tyle ze mój był finansowany z kapitału prywatnego a pozostałe to sieciówki.
Byłam młoda i głupia i zamiast zamknąć minimalizując straty to walczyłam, wprowadzałam nowe produkty i nie mogłam pogodzić się z porażka. Gdy wreszcie podjęłam decyzje ze to nie ma sensu zaczęły gromadzić się długi. Chciałam oddać produkty do hurtowni , wypieli się na mnie. Zostałam z towarem wartym 400 tys zł który miał terminy przydatności zwykle na około rok.
Próbowałam to upłynnić w zaprzyjaźnionym sklepie jako komis ale niestety dworzec wschodni był remontowany i tam tez im się niezbyt w tamtym momencie wiodło. Trochę sprzedałam po znajomych, na bazarku reszta była do wywalenia poleciały terminy.
Zaczęłam mieć cholernego pecha. Już myślałam z ktoś mnie przeklął bo wszystko nie szło po myśli.
Walczę od kilku lat o przetrwanie, ale to są kwoty z którymi nie mogę sobie poradzić. Mam spolke zo o z 2015 r i plan na siebie. Chciałam wziac kredyt ale z powodu moich prywatnych problemów nie przejdę w tej chwili jako udziałowiec procesu kredytowego chociaż spółka jest zadbana i wolna od zadluzen.
Chce wziac kredyt w wysokości 3-4 mln , mam dobrego doradcę ale nawet on nie przeskoczy pewnych rzeczy. Miałam plan żeby polowe kwoty przeznaczyć na spłatę zadluzen bo jest tego koło 1 500 000 tys a resztę na inwestycje bo mam dobry pomysł ale bez wkładu nie da rady.
Mecze się z tym wszystkim okropnie, w zasadzie ostatnio odkąd jest plaga wirusa jest fatalnie.
Szukałam kredytu prywatnego ale straciłam tylko pieniądze na jakieś paliwo czy ubezpieczenie i nie mając więcej pomysłów na wyjście z impasu pomyślałam ze może wsparł by mnie inwestor zewnętrzny.
Potrzebuje żeby ktoś mi pomógł na 2 lata , udzielił pożyczki na splate długów żebym mogła się pozbierać wziąć kredyt spokojnie i pieniądze zwrócić. Tyle ze nie mam zabezpieczenia bo płace kredyt hipoteczny a i tak na hipotekę wszedł mi ZUS ... . Staram się ogarnąć dla siebie, dla dzieci, żeby nie zmarnować na smutki i stresy najlepszych młodych lat ale częściowa spłata mnie nie wyzwoli a może tylko pogrążyć.
Musiałabym spłacić wszystko żeby odetchnąć i skupić się na reaktywacji.
Nie chce żeby ktoś mi dał pieniądze, tylko żeby potraktował to jako inwestycje. Jestem w stanie wypracować zysk z którego zarówna ja jak i Pan będziemy zadowoleni.

Nie wiem co mam powiedzieć, ze byłam głupia? Wiem. Jedna zła decyzja zrujnowała całe moje życie. Do tego stopnia ze boje się każdego kolejnego poranka.
Niektórzy mówią żeby ogłosić upadłość ale wtedy strace wszystko a i to nie rozwiąże problemu.
Mogłabym również w międzyczasie dla Pana pracować nawet nieodpłatnie w podzięce za pomoc i do czasu zwrotu środków.

Jeśli zechciałby Pan zapoznać się z moim biznesplanem bardzo proszę o wiadomość

Informacje podstawowe

Branża
  • edukacja, szkolnictwo
  • usługi dla ludności
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Krajowy
Stopień zaawansowania Rozwój
Wysokość poszukiwanego kapitału (od-do) 1500000 zł - 3000000 zł
Typ inwestora Finansowy
Procent udziałów do negocjacji
Czy jest biznes plan Jest
Możliwość udziału niepieniężnego Tak

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej