• Kategoria: Szukam inwestora
  • Data: 2019-12-02
  • Identyfikator ogłoszenia: #46441

Szukam wspólnika do działającego eCommerce

Poszukuję aktywnego wspólnika/inwestora do działającego biznesu e-commerce.
Działalność to dystrybucja akcesoriów do kamer GoPro oraz obiektywów do iPhone. Marka znana szczególnie w USA (nie, nie chodzi o GoPro), w Europie wciąż raczkująca, dzięki temu w przypadku rozwoju kanałów sprzedaży w Polsce istnieje możliwość poszerzenia dystrybucji na kraje Europy Centralnej i Wschodniej.
Działalność do tej pory była tylko źródłem dodatkowego dochodu, jednak zainteresowanie obiektywami do iPhone przeszło moje oczekiwania i upatruję w tym segmencie szansy na dynamiczny rozwój. Obiektywy są wysokiej jakości, a przede wszystkim umożliwiają przeciętnemu użytkownikowi telefonu zrobienie pięknych zdjęć.
Na koniec 2018 bez żadnych działań sprzedażowych/reklamowych dochód wyniósł 75.000 pln. W 2019 dochód zamknie się na podobnym poziomie, ale przez obiektywy do iPhone zwiększa się średnia marża (zwiększenie sprzedaży detalicznej).
Cel na rok 2020 to rozbudowanie sieci dystrybucji o 4-5 dużych sklepów z elektroniką (np. komputronik, x-kom) oraz dotarcie do sklepów Apple Store.
Poszukuję osoby szczególnie obytej w sprzedaży, z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu biznesu. Kontakty do sieci z elektroniką bardzo mile widziane. W tej chwili jest to działalność jednoosobowa, ale w przypadku poważnej oferty zawiązuję spółkę i sprzedaję częściowe udziały w firmie.

Informacje podstawowe

Branża
  • handel detal i hurt
Województwa
  • mazowieckie
  • brak / dowolne
Miasto Warszawa
Obszar działalności Krajowy
Stopień zaawansowania Rozwój
Wysokość poszukiwanego kapitału (od-do) 100000 zł - 200000 zł
Typ inwestora Dowolny
Procent udziałów do negocjacji
Czy jest biznes plan Jest
Możliwość udziału niepieniężnego Nie

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej