• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-09-17
  • Identyfikator ogłoszenia: #43388

Warsztat samochodowy na sprzedaż

Do sprzedania doskonale zlokalizowany (przy Galerii Victorii) profesjonalny warsztat samochodowy o powierzchni 700 m2 z dwoma dużymi elektrycznymi bramami wjazdowymi. Warsztat znajduje się na działce o pow. 2998 m2, która dodatkowo posiada kilkanaście (ok. 40) miejsc parkingowych. Warsztat samochodowy, wyposażony w nowoczesny sprzęt- dodatkowo własna mieszalnia lakierów. Na terenie znajduje się również nowo postawiony w pełni umeblowany biurowiec o pow. 220 m2, szatnia, jadalnia, zaplecze socjalne, pomieszczenie magazynowe, oraz toalety. Teren płaski, wyrównany, utwardzony.
W obiekcie zamontowano instalacje alarmową oraz elektroniczną ochronę wraz z kamerami przemysłowymi, poprowadzona jest sieć komputerowa kablowa + Wi-Fi , zamontowane czujniki CO2, W biurowcu zamontowane jest ogrzewanie elektryczne- podłogowe, a hale serwisowe posiadają ogrzewanie CO, oraz dodatkowo nagrzewnice elektryczne.


W razie pytań proszę o kontakt.

Zamieszczone powyżej informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianom.

Informacje podstawowe

Branża
  • motoryzacja
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Wałbrzych
Obszar działalności Lokalny
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 990000 zł
Uwagi

Źródło: https://www.otodom.pl/oferta/warsztat-samochodowy-hala-ID45gE2.html#69cd041aab

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej