• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-10-29
  • Identyfikator ogłoszenia: #49768

Wyspa handlowa sklep zielarsko- kosmetyczny

Gotowy, dochodowy biznes składający się z wyspecjalizowanego punktu handlowego – wyspa handlowa sklep zielarsko- kosmetyczny z rozpoznawalnym brandem + rotującym asortymentem dostosowanym do obecnych zapotrzebowań klientów, sklepem internetowym oraz całym know-how tego biznesu.
Atrakcyjna lokalizacja sklepu w Galerii Handlowej Vivo Lublin (dawne Tarasy Zamkowe) obok sklepów: Biedronka, Rosman, CCC, Media Expert, Pepco.

Marka składa się z:
- wyspy handlowej z suplementami diety, zdrową żywnością , naturalnymi kosmetykami, ziołami, yerba mate
- bazy dostawców- Atrakcyjne warunki współpracy z producentami oraz hurtowniami – przez kilka lat prowadzenia sklepu udało mi się wynegocjować najwyższe rabaty oraz systemy współpracy z innymi podmiotami
-Bazy klientów- system lojalnościowy z imiennymi kartami stałego klienta (każdy stały klient posiada plastikową kartę z indywidualnym kodem EAN. Karty uprawniają do rabatu oraz zbierają punkty zakupowe, aby skorzystać z wyższych rabatów) Ilość wydanych kart 3258.
- system kasowy ze stanami magazynowymi oraz połączeniem do chmury. Możliwość obsługi, podglądu utargu, magazynowania, inwentaryzacji itp. z dowolnego urządzenia i miejsca z dostępem do internetu.
- logotypu
- materiałów promocyjnych (plakaty, ulotki, wizytówki- w wersji cyfrowej i drukowanej),
- sklepu internetowego, fanpage’ów na portalach społecznościowych (Facebook, Instagram)
-innowacyjnego monitoringu sklepu połączonego do internetu (podgląd z dowolnego urządzenia połączonego z internetem)
Sklep i urządzenie w nim są w pełni zautomatyzowane. Od gaszenia i zapalania świateł w obiekcie o odpowiedniej godzinie, przez system monitoringu, aż po narzędzie analityczne w systemie kasowym.

Informacje podstawowe

Branża
  • handel detal i hurt
Województwa
  • lubelskie
Miasto Lublin
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 27000 zł
Uwagi

źródło: www.sprzedajemy.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej