• Kategoria: Szukam inwestora
  • Data: 2019-09-24
  • Identyfikator ogłoszenia: #45607

Zainwestuj w kanał na YouTube

Witam
Nazywam się Szymon Wojciechowski i jestem właścicielem kanału na YouTube "Rotri Studio". Kanał posiada najpopularniejsze tematyki: life style, gameplay'e, recenzja urządzeń związanych z nagrywaniem i sprzętem komputerowym i rowerowy.
W porównaniu do innych twórców każdy temat był udostępniany przez zemnie na jednym kanale, co powodowało, że YouTube mnie lepiej pozycjonował co przekładało się na więcej wyświetleń=więcej zarobku, w lipcu gdy jest największy ruch osiągnąłem zarobki z wideo na poziomie 14981,54 zł BRUTTO, a w ciągu roku było to na poziomie 10 tyś..
Dlaczego brutto, ponieważ w to jest wliczony podatek od państwa (23%) i należąc do sieci partnerskiej (LifeTube) zabierają (10%) i na czysto zarabiałem z samego YouTube ok. 10000 zł, do moich zarobków doliczyć trzeba dotacje (napiwki od widzów podczas transmisji na żywo) ok. 5000 zł NETTO również odzież i akcesoria ok. 3500 zł NETTO.
Teraz pytanie, jeżeli mam takie dochody to dlaczego szukam inwestora? Udało mi się wbić w algorytm i wiem, że kanał może przynosić większe zyski.To jak tworzę materiały wyróżniały mnie co pozwoliło na takie wyniki na początku.
Szukam inwestora który jest wstanie włożyć środki na zakup porządnego sprzętu który pozwoli na nagrywanie lepszych i wartościowszych materiałów ponieważ teraz widzowi nie starczy już tylko wartości merytoryczna ale też i chce oglądać ładne i profesjonalne materiały.To pozwoli na lepsze wyniki dotyczące wyświetleń=wyższe dochody,( grupa ABSTRA szacuje wzrost nawet o 300%).Wszystkie warunki są do uzgodnienia.

Informacje podstawowe

Branża
  • informatyka
  • internet
  • marketing, reklama, media
  • rozrywka, rekraacja
Województwa
  • dolnośląskie
Stopień zaawansowania Rozwój
Wysokość poszukiwanego kapitału (od-do) 200000 zł - 1000000 zł
Typ inwestora Dowolny
Procent udziałów większościowe
Czy jest biznes plan Brak
Możliwość udziału niepieniężnego Nie

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej