• Kategoria: Szukam inwestora
  • Data: 2020-01-28
  • Identyfikator ogłoszenia: #46900

Zainwestuj w pewny biznes. Zwrot 50% rocznie. Pełna kontrola nad kapitałem.

Oferta dla wspólnika - Inwestora - 1 mln PLN - 50% rocznie.
Uruchamiamy dochodowy biznes, polegający na produkcji trumien na eksport. Dysponujemy halą produkcyjną o powierzchni 1500 m2 na działce 2 ha (wart. ok. 3 mln PLN) i dostępie do maszyn niezbędnych do produkcji (wart. 1,5 mln PLN). Poszukujemy udziałowca spółki, którzy w zamian za objęcie udziałów w spółce, zapewni firmie środki obrotowe w wysokości min. 1 mln PLN (kapitał zakładowy, pożyczka dla spółki, inne opcje) Dopuszczamy możliwość współpracy z dwoma lub większą liczbą udziałowców. Jako wspólnik, mile widziana osoba, która oprócz kapitału obrotowego wniesie do spółki także inną wartość dodaną w postaci wiedzy, technologii, doświadczenia, kontaktów, własnego czasu, etc. Objęcie funkcji w Zarządzie zapewni inwestorowi bezpieczeństwo i pełną kontrolę nad pieniędzmi. Uruchamiany biznes jest oparty na sprawdzonym biznes planie i solidnych filarach, które stanowią dwaj udziałowcy, posiadający wieloletnie doświadczenie branży i nieocenione kontakty z dostawcami i odbiorcami. Wiedza i technologia wynikająca z 20 letniego doświadczenia w produkcji trumien. Wyroby wytwarzane wg naszych wzorów i rozwiązań, gwarantują, praktycznie nieograniczony zbyt. Na chwilę obecną posiadamy już listy intencyjne, deklarujące zakup gotowych wyrobów liczonych w dziesiątkach tysięcy sztuk rocznie, tylko przez naszych, sprawdzonych odbiorców (Niemcy, Rosja, Francja, Włochy, Austria, Szwajcaria, Słowenia, W.Brytania). Dysponujemy innowacyjnymi technologiami. Mamy zorganizowany dział eksportu składający się z trzech wysokiej klasy specjalistów operujących na rynkach międzynarodowych.
Posiadamy także marketing krajowy, składający się z czterech mobilnych przedstawicieli handlowych wyposażonych w samochody. Aktualnie prowadzimy nabór pracowników produkcji.
Interesują nas tylko poważne i przemyślane oferty osób zdecydowanych na uczciwą, długoletnią, bardzo dochodową współpracę.
Lokalizacja produkcji: 87-300 Brodnica (kuj.pom.)
Zapraszamy do kontaktu:
Bronisław tel. 511 638 884 (produkcja, technologia, nadzór nad produkcją, kontakty zagraniczne)
Zbigniew tel. 512 998 033 (organizacja, administracja, sprawy formalne, eksport-import)
funeral.biznes@gmail.com

Informacje podstawowe

Branża
  • produkcja inne
Województwa
  • kujawsko-pomorskie
Miasto Brodnica
Obszar działalności Międzynarodowy
Stopień zaawansowania Rozwój
Wysokość poszukiwanego kapitału (od-do) 500000 zł - 2000000 zł
Typ inwestora Dowolny
Przewidywana stopa zwrotu/rentowność 50%
Procent udziałów mniejszościowe
Czy jest biznes plan Jest
Możliwość udziału niepieniężnego Tak

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej