• Kategoria: Szukam inwestora
  • Data: 2020-05-20
  • Identyfikator ogłoszenia: #48031

Zainwestuj w Rekrutado.pl

Szukamy Inwestora dla dalszego rozwoju serwisu Rekrutado.pl. Jeżeli posiadasz kogoś takiego w swojej sieci kontaktów, to koniecznie skontaktuj się z nami. Za Twoje skuteczne polecenie otrzymasz prowizję w wysokości 10 000 zł. Chcesz się dowiedzieć więcej? Poniżej znajdziesz szczegóły.

Czym jest serwis Rekrutado.pl?

Rekrutado.pl to pierwszy w pełni społecznościowy serwis rekrutacyjny, na którym zarabiają wszyscy. Umożliwia polecanie swoich znajomych na dostępne w serwisie oferty pracy. Po zatrudnieniu poleconej przez Ciebie osoby otrzymujesz atrakcyjną prowizję.

Poznaj naszą historię

Na pomysł stworzenia pierwszego w Polsce społecznościowego serwisu rekrutacyjnego Rekrutado.pl wpadliśmy ponad dwa lata temu. Od tego czasu stworzyliśmy markę, postawiliśmy serwis internetowy, a także przetestowaliśmy jego model biznesowy.

Po pierwsze, sprawdziliśmy zainteresowanie pracodawców umieszczeniem tam ogłoszeń. Samodzielnie spotykaliśmy się i ustalaliśmy z pracodawcami umowy dotyczące zamieszczania ogłoszeń na Rekrutado.pl. Okazało się, że dla pracodawców płacenie wyłącznie za pozyskanie pasującego kandydata do pracy to bardziej atrakcyjny model niż ten, który proponują obecne na rynku agencje headhunterskie.

Po drugie, sprawdziliśmy zainteresowanie użytkowników samym serwisem, sprowadzając próbkę ruchu na stronę. Okazało się, że ludziom bardzo przypadł do gustu pomysł zarabiania poprzez polecanie znajomych. Niesie to ze sobą dwie kluczowe korzyści - dobry uczynek: mogą pomóc znajomym znaleźć pracę, a jednocześnie dodatkowy zarobek - obie strony zaraz po zatrudnieniu kandydata otrzymują prowizję pieniężną.

Teraz jednak Rekrutado.pl stoi w miejscu. Dlaczego?

Potrzebne jest paliwo. Aby ludzie wracali do Rekrutado.pl musimy dysponować pełną bazą ogłoszeń o pracę, a także zachować ciągłość ich publikacji w serwisie. Potrzebujemy zatem mieć kogoś w 100% skupionego na “sprzedaży” ogłoszeń wśród pracodawców.

Z drugiej strony, aby pracodawcy masowo umieszczali ogłoszenia - musimy generować wartościowy ruch w serwisie - musimy pozyskiwać nowych użytkowników, którzy będą polecali się nawzajem do pracy.
To zamknięte koło, jednak mamy plan, który pozwoli je rozpędzić.

Inwestycja

Rekrutado.pl potrzebuje dużej inwestycji, żeby nabrać rozpędu. W grę wchodzi min. 400 000 zł, które mamy dokładnie rozplanowane w biznesplanie. To budżet w około 25% przeznaczony na zespół oraz w 75% na pozyskanie wartościowego ruchu (głównie Google Ads i Facebook Ads). My zajmiemy się rozwojem. Mamy w tym doświadczenie, prowadząc od 7 lat grupę KMK - 30-osobowy zespół tworzący systemy, e-commerce, marki, innowacje.

Informacje podstawowe

Branża
  • internet
Województwa
  • śląskie
Miasto Katowice
Obszar działalności Krajowy
Stopień zaawansowania Rozwój
Wysokość poszukiwanego kapitału (od-do) 400000 zł - 600000 zł
Typ inwestora Dowolny
Czy jest biznes plan Jest
Możliwość udziału niepieniężnego Nie

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej