• Kategoria: Szukam inwestora
  • Data: 2018-04-12
  • Identyfikator ogłoszenia: #36237

Zainwestuj w stabilny projekt budowy osiedla domów jednorodzinnych

Inwestycja polega na wybudowaniu 16 wolnostojących domów w województwie Kujawsko- Pomorskim o kubaturze do 120 m2 parterowych z dachem 4 spadowym kopertowym bez poddasz użytkowego i bez podpiwniczenia. Każda z działek liczy ok 10 arów, a ich ułożenie to system 4-4-4-4 przecinających się drogami wewnętrznymi. Teren jest obecnie na etapie uzyskiwania decyzji o warunkach zabudowy, w bardzo bliskim sąsiedztwie są już domki jednorodzinne po przeciwnej stronie drogi.

Szczegółowe informacje takie jak nr ewidencyjne działki, wnioski w postępowaniu administracyjnym, wizualizacje i inne tego typu dokumenty są do zapoznania się ze mną na spotkaniu lub prześle w osobnym mailu jeśli projekt wstępnie zainteresuje. Z uwagi na wielkość planowanej inwestycji będzie ona podzielona na poszczególne etapy. Realizacją jako developer zajmie się jedna z moich spółek, a samo ich wybudowanie zostanie zlecone generalnemu wykonawcy, którego wybierzemy w drodze konkursu ofert (obecnie prowadzone są rozmowy z poszczególnymi wykonawcami). Planowane rozpoczęcie projektu datowane jest na początek kwietnia 2018. Stan domu który oddajemy to zamknięty z elewacją, dla klienta pozostaje do zrobienie instalacje elektryczne, tynki wewnętrzne, drzwi wewnętrzne, instalacje grzewcze, i prace wykończeniowe (malowanie, płytki etc).

Koszt zakupu dużej działki (ok. 10 arów) z domem o pow. 120 m2 docelowo dla klienta to 250 tyś zł brutto. Zostało wykonane bardzo wnikliwe rozeznanie rynku jaki rodzaj domu mieszkalnego będzie cechował się najlepszym stosunkiem rentowności względem popytu. W ramach tych działań potwierdziliśmy, że tego rodzaju domy mocno wpasują się w potrzeby lokalnego rynku, z uwagi na jego kubaturę idealnie nadaje się pod wszystkie projekty pomocowe wspieranych przez rząd co ułatwia ich późniejszą sprzedaż. Prace marketingowe takie jak instalacja dużych reklam billboardowych, promowanie ofert w internecie oraz rozpoczęcie współpracy z innymi biurami nieruchomości rozpocznie się jeszcze w tym roku.

Inwestycje, którą oczekuje od Inwestorów to minimum resztę kwoty potrzebnej na realizacje tego projektu pokryje z własnych środków finansowych. Zainteresowanym Inwestorom daje gwarancje zysku w wysokości 10 % wprowadzonego kapitału, przy większych sumach jest możliwość negocjacji i zabezpieczeń na hipotece działek. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

Informacje podstawowe

Branża
  • budownictwo
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Bielsko-Biała
Obszar działalności Krajowy
Stopień zaawansowania Startup
Wysokość poszukiwanego kapitału (od) 10000 zł
Typ inwestora Finansowy
Procent udziałów do negocjacji
Możliwość udziału niepieniężnego Nie
Uwagi

źródło: www.biznesoferty.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej