• Kategoria: Zainwestuję
  • Data: 2020-06-24
  • Identyfikator ogłoszenia: #48421

Zainwestuje w 1OO% rozne inwestycje. Bahrain Kuwejt Emirates Investors Captals Group

Finansowania 1OO% rozne Arabskie intratne niskoprocentowe kredyty na dochodowe inwestycje w Polsce, Europie, w rejonie GCC. Arabski partner do spolki join - venture.

Sfinansuje 1OO% dochodowe rozne inwestycje na nowa spolke celowa Kapital Arabski bardzo duzy - Emiraty, Bahrain, Kuwejt, Dubai, Abu Dhabi.

Finansowanie 1OO% roznych przedsiewziec od 1O.OOO.OOO $

Finansowanie zagraniczne w 100% roznych inwestycji, projektow ekologicznych, innowacyjnych, medycznych, deweloperskich, pozyskanie kapitalu 100% na zakup roznych obiektow komercyjnych lub ich budowe . Inwestorzy zaangażowani w finansowanie projektów w długoterminowych inwestycjach kapitałochłonnych; Koncentruje się na wielu obszarach i sektorach światowej gospodarki, w których wypracowano znaczącą przewagę konkurencyjną.

Kapital zarządza portfelem o wartości wielu miliardów dolarów o wartości 120 miliardów USD, inwestycjami lokalnymi, regionalnymi i międzynarodowymi, które chce ponownie zainwestować poprzez finansowanie 100% projektu w formie pożyczki inwestycyjnej w perspektywie długoterminowej, inwestycja w projekt na okres 1-15 lat z możliwością przedłużenia.

Gwarantowany, ogromny i szybki kapitał na wypłaty jest dostępny specjalnie dla projektów ekspansji i rozruchu, zarówno krótko-, jak i długoterminowych projektów, takich jak lotnictwo, rolnictwo, ropa naftowa, telekomunikacja, budowa zapór, mosty, nieruchomości, górnictwo, hotelarstwo, rozna produkcja, rozwój biznesu, ekspansja biznesu i wszelkiego rodzaju produktywne / lukratywne projekty z elastycznym terminem spłaty kredytu.

Firma nie ma żadnego głównego obszaru zainteresowań ani lokalizacji do prowadzenia działalności.

Oferujemy tylko pożyczki 100% na inwestycje zarejestrowanym firmom i poprosimy o weryfikowalny dokument potwierdzający istnienie wnioskodawcy / klienta, pożyczkobiorca musi dostarczyć nam zabezpieczenie, które będzie stanowić zabezpieczenie finansowania, jeśli klient ma siedzibę w regionie GCC, jeśli klient znajduje się poza regionem i nie może stanowić zabezpieczenia, możemy przyjąć poręczenie / gwarancję finansową od międzynarodowej firmy ubezpieczeniowej w regionie GCC. Wszystko jest zalatwiane, organizowane do danej inwestycji i finansowania.

Arabskie Finansowamie 1OO% na rozne inwestycje tez w Polsce i Europie, w rejonie GCC. Pozyskanie duzego kapitalu, zagraniczna inzynieria finansowa. Przystapie do spolki --

MOZEMY ROZNE DOCHODOWE INWESTYCJE ZREALIZOWAC RAZEM.

Oczekuje konkretnych propozycji Kontakt w Polsce telefoniczny + spotkanie

Informacje podstawowe

Branża
  • finanse, kredyty, ubezpiecz.
Województwa
  • zagranica
  • brak / dowolne
Obszar działalności Międzynarodowy
Stopień zaawansowania Startup
Wysokość poszukiwanego kapitału (od-do) 10000000 zł - 99999999 zł
Wymagany biznes plan Tak

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej