• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-01-21
  • Identyfikator ogłoszenia: #32829

Zakład produkcji chemii budowlanej

Zakład produkcji chemii budowlanej:

1. Linia do prażenia anhydrytu (jedyna w Polsce, anhydryt jako dodatek uszlachetniający tynki gipsowe) o wydajności 3000 ton/miesiąc;

2. Linia do suszenia gipsu o wydajności 6000 ton/miesiąc;

3. Linia do ekspandacji perlitu (perlit jako wypełniacz do produkcji tynków lekkich, agroperlit, perlit na ocieplenia) o wydajności 8000 m3/miesiąc.

Możliwość rozbudowy wieży produkcyjnej o elementy produkcji wyrobów gotowych (tynki, gipsy, kleje) - jest przygotowany projekt rozbidowy.

Majątek:

A. Grunty o powierzchni 3 ha (prawo własności).

B. Hala produkcyjno-magazynowa z zapleczem socjalno biurowym o pow. użytkowej 2742 m2 z instalacjami: wodociągową, kanalizacji sanitarnej i deszczowej, elektryczną, wentylacji mechanicznej
i klimatyzacji, grzewczą wspomaganą kolektorami słonecznymi, sprężonego powietrza, własną stacją redukcyjną gazu ziemnego.

C. Wieża technologiczna o pow. użytkowej 1785 m2 i wysokości 37m, (końcowa faza budowy):
- zainstalowane trzy linie technologiczne: jedna do produkcji anhydrytu i druga do ekspandacji perlitu, które przeszły fazę rozruchową i są sprawne technicznie oraz wymagająca dokończenia linia prażenia i mieszania gipsu.
- wszystkie maszyny i urządzenia znajdujące się w obrębie wieży technologicznej wykonane zostały zgodnie z zatwierdzonym projektem technicznym jako bezobsługowe, zatem nie przewiduje się żadnych
stanowisk pracy na żadnym z pięciu poziomów technologicznych, znajdujących się na wysokościach: 0,0 m, +4,5 m, +7,8 m, +12,46 m i +32,0 m.

Informacje podstawowe

Branża
  • produkcja inne
Województwa
  • łódzkie
Miasto Łódź
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 11000000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.biznesoferty.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej