• Kategoria: Szukam inwestora
  • Data: 2019-12-30
  • Identyfikator ogłoszenia: #46640

Zakład recyklingu

Projekt biznesowy o ogromnej stopie zwrotu, potrzebuje inwestora który chce uczestniczyć w wielkim biznesie. Projekt plazma to produkcja wodoru, materiałów ziem rzadkich, metali deficytowych i energii elektrycznej. Pozwolenia na budowy zakładów a także kontrakty na odbiory surowca podpisane i gotowe do realizacji. Nowoczesne technologie które zawarte są w tym projekcie powodują ze jest on bardzo niezwykły i bardzo dochodowy. Wszystkie informacje udzielę telefonicznie
reszta w przypadku zainteresowania na spotkaniu i wszystkie papiery do wglądu. Projekt ekologiczny. Projekt biznesowy na lata odpadów przemysłowych ciężkich nikt nie przetwarza, codziennie ich przybywa. Serdecznie zapraszamy. Proszę dzwonić.
Szukam inwestora z dużym kapitałem, który zechce włączyć się do budowy zakładu plazma. Zakład ten przyniesie ogromne korzyści każdemu co zechce zainwestować w projekt Plazma. Zakład bogaty w nowoczesne technologie przetwarzał będzie odpady przemysłowe z których nikt nie przetwarza. Zakład produkować będzie metale deficytowe złoto, platyna, srebro, metale ziem rzadkich niektóre cenniejsze niż złoto. Zakład nie będzie miał konkurencji mamy podpisane kontrakty na dostawy odpadów przemysłowych i odbiór wszystkiego co wyprodukuje firma wszystko to ogromne dobra które będą własnością osób które zainwestują w ten zakład. Wszystkie pozwolenia, zezwolenia kontrakty, miejsca na budowę zakładu sa do wglądu zainteresowanych stron, można ruszać do budowy od zaraz. Inwestorze jeśli masz środki finansowe i chcesz zarobić duże pieniądze to zapraszamy na pewno nie będziesz żałował Wszystkich zainteresowanych super interesem ekologicznym zapraszamy do rozmowy telefonicznej, która odpowie na pytania które dotyczą projektu plazma. Dziękuję zapraszamy do zainwestowania w plazmę, która da ogromne korzyści wszystkim inwestorom.

Informacje podstawowe

Branża
  • ekologia, ochrona środow.
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Krajowy
Stopień zaawansowania Rozwój
Wysokość poszukiwanego kapitału (od-do) 10000000 zł - 80000000 zł
Typ inwestora Dowolny
Procent udziałów do negocjacji
Czy jest biznes plan Jest
Możliwość udziału niepieniężnego Tak

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej