• Kategoria: Szukam inwestora
  • Data: 2021-08-31
  • Identyfikator ogłoszenia: #52695

4-pak kawalerek Warszawa | ROI 8,51% | w 100% wynajęty

Pracujące mieszkanie inwestycyjne w Warszawie składające się z 4 kawalerek - wszystkie wynajęte! Umowy najmu na 1 rok z automatycznym przedłużeniem na kolejne lata.

Praktycznie bezobsługowa inwestycja pasywna z bardzo atrakcyjną stopą zwrotu (ROI) wynoszącą 8,51 % netto rocznie (w szczególności przy obecnym oprocentowaniu lokat na poziomie bliskim 0%).

Ogromna rzadkość, że każda kawalerka ma oddzielne wejście (2 od strony ulicy i 2 z klatki schodowej) - brak części wspólnych!

Świetna lokalizacja, tuż obok stacji szybkiej kolei miejskiej (SKM), którą dojedziemy bezpośrednio do centrum Warszawy w 12-15 minut, co stanowi duży atut w kontekście wynajmu (wszystkie kawalerki zostały bez problemu wynajęte poza sezonem - w lipcu).

Stan prawny: pełna własność.

Każda kawalerka posiada własny aneks kuchenny (zlewozmywak, lodówa, płyta indukcyjna, okap) i własną łazienkę (prysznic, umywalka, pralka, WC). Apartamenty są w pełni umeblowane i wyposażone.

Mieszkanie stanowi nie tylko świetne zabezpieczenie kapitału w nieruchomościach, które w Warszawie dynamicznie rosną na wartości, ale również stanowi znakomitą lokatę kapitału i zwrot z inwestycji na poziomie 8,51 % rocznie z samego wynajmu!

(!) Wszystkie kawalerki są wynajęte z umowami najmu na 1 rok, z automatycznym przedłużeniem na kolejne lata, więc jest to inwestycja niemal pasywna. Aktualnie generowane wpływy (czynsze najmu): 1650 | 1550 | 1950 | 1650. Do tego najemcy płacą zaliczkę na media.

Koszty stanowi jedynie fundusz remontowy oraz opłata za śmieci i zużycie mediów, co jest pokrywane przez najemców.

Możliwość zastosowania przyspieszonej amortyzacji - 10%, dzięki czemu nie płacimy podatku dochodowego!

Zysk netto miesięczny: 6 800 zł

Zysk netto roczny: 81 600 zł

Roczny zwrot z inwestycji: 8,51 % (!)

Budynek 3- piętrowy, solidny - z cegły, docieplony z nową estetyczną elewacją. W odległości 50-150 m pełna infrastruktura – żabka, restauracja, kik, pepco, topaz, hebe. W pobliżu tereny zielone, czyste powietrze.

Świetna okazja w doskonałej lokalizacji w Warszawie, gdzie zawsze zapewniony jest popyt na najem oraz ceny nieruchomości pewnie rosną.

Zainteresowanym mogę przesłać prezentację inwestycji na maila, a także więcej zdjęć. Solidne umowy najmu - do wglądu, wszystkie kaucje będą przekazane kupującemu.

*** Posiadamy jeszcze jeden gotowiec inwestycyjny w tym samym budynku - 2 kawalerki, cena 450 000 zł, stopa zwrotu (ROI) - 8,53 %.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Wysokość poszukiwanego kapitału (od-do) 959000 zł - 959000 zł
Typ inwestora Finansowy
Przewidywana stopa zwrotu/rentowność 9%
Czy jest biznes plan Jest
Możliwość udziału niepieniężnego Nie

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej