StartInvest.pl powstał z myślą o tych wszystkich, którzy przedsiębiorczość mają we krwi - dla których biznes to nie tylko ciężka praca, lecz także prawdziwa pasja, przyszłość i sposób życia.

Korzystając z wielu doświadczeń postanowiliśmy utworzyć narzędzie wspomagające codzienną pracę inwestorów posiadających kapitał oraz przedsiębiorców poszukujących kapitału. Agregujemy oferty z wielu źródeł - selekcjonujemy, poszerzamy zakres informacji a przede wszystkim bezpłatnie służymy i pomagamy w ich przepływie.

Każdy biznes zaczyna się od informacji - dlatego dokładamy wszelkich starań, aby StartInvest.pl był dla Państwa jednym z cenniejszych źródeł tychże informacji. Dlatego jako pierwsi w Polsce w tak głębokim stopniu postawiliśmy na jakość świadczonych usług, konsultacje z Klientami, wsparcie oraz zakres zdobywanych informacji.

Dla inwestorów - oferujemy każdego dnia możliwość przeglądania ogłoszeń przedsiębiorstw różnej wielkości wystawionych na sprzedaż, poszukujących wsparcia finansowego - od etapu pomysłu do ekspansji. W unikatowej wersji premium publikujemy informacje wykraczające poza zwykłe standardy ogłoszenia - znacznie ułatwiające podejmowanie decyzji o zainteresowaniu inwestycją.

Dla poszukujących kapitału - dajemy możliwość publikacji informacji o sprzedaży posiadanego biznesu, wiedzy lub nieprzeciętnych umiejętności, możliwość nawiązania współpracy, zdobywania zleceń lub ich oferowania.

Korzystanie z podstawowej w pełni funkcjonalnej wersji serwisu jest bezpłatne - wymaga jedynie rejestracji potwierdzonej przez naszego konsultanta.