• Kategoria: Szukam inwestora
  • Data: 2023-03-07
  • Identyfikator ogłoszenia: #58128

Agencja Artystyczna i Wytwórnia szuka inwestora

Poszukuję inwestora do pomocy w rozwoju agencji artystycznej i wytwórni w jednym która jest pierwszą tego rodzaju firmą w Polsce. Prowadzona jest przez zespół z 15 letnim doświadczeniem w profesjonalnej produkcji muzycznej, inżynierii audio, marketingu muzycznym i managemencie muzycznym.

Tym co wyróżnia nas na tle zwykłych agencji zrzeszających "gotowych" artystów są szeroko otwarte drzwi na młode talenty. Talenty, które zawsze na początku zaczynają z niczym, lecz pod skrzydłami odpowiednich osób potrafią rozkwitnąć do niesamowitych rozmiarów. Gdy ten rozkwit nadchodzi, właśnie takie agencje jak nasza zbierają owoce mądrej inwestycji co jest poparte wieloma przykładami ze Stanów Zjednoczonych na których się wzorujemy.

Muzyka rozrywkowa jest absolutnie dochodowym biznesem o pewnej przyszłości i zyskach, które dzięki zwiększeniu kapitału i rozwojowemu biznesplanowi popartemu szerokim rozpoznaniem rynku branży muzycznej możemy pomnożyć w nieskończoność. Światowy rynek streamingu muzyki w 2021 r. wart był 29,5 mld dol., a w 2022 jego wartość przekroczyła 34,5 mld dol.

Jesteśmy agencją mającą zasięg globalny i takie również ambicje, zwłaszcza dzięki kontaktom z potentatami światowego rynku rozrywkowego jak choćby Sony Music którego jesteśmy także bezpośrednim partnerem. Klienci zgłaszają się do nas głównie zza granicy i dzięki wiedzy o zmieniających się trendach muzycznych i technologicznych, jesteśmy zawsze w stanie sprostać ich oczekiwaniom. Żeby jednak przebić naszą konkurencję, zostać liderem na rynku i wykorzystać maksymalny potencjał i pomysły naszej agencji potrzebujemy inwestora z wizją, otwartego na niestandardowe dziedziny biznesu i kogoś kto zagwarantuje finansowe wsparcie podczas gdy my będziemy mnożyć nasz wspólny kapitał.

Środki chcemy wykorzystać na wdrożenie innowacyjnych projektów promocji muzycznej w sferze digital, mocno zainwestować w reklamę i widoczność w internecie co bezpośrednio przełoży się na klientów i zyski a także na zaplanowane wydawnictwa płytowe znanych artystów których ściągnęliśmy zza granicy.

Proszę o kontakt, chętnie opowiem jeszcze więcej o całym przedsięwzięciu i jak wiele potencjalny inwestor może tu tak na prawdę zyskać.

Informacje podstawowe

Branża
  • internet
  • marketing, reklama, media
  • rozrywka, rekraacja
Województwa
  • brak / dowolne
Obszar działalności Międzynarodowy
Stopień zaawansowania Rozwój
Wysokość poszukiwanego kapitału (od-do) 200000 zł - 500000 zł
Typ inwestora Dowolny
Procent udziałów do negocjacji
Czy jest biznes plan Jest
Możliwość udziału niepieniężnego Nie

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej