• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2018-09-11
  • Identyfikator ogłoszenia: #40550

Atrakcyjny budynek pod usługi hotelowe, gastronomiczne

Nieruchomość położona przy głównej ulicy miasta, 1 km od centrum.
Budynek o architekturze dworku, pobudowany z czerwonej cegły, wkomponowany w park z pięknym starodrzewem. Działka 88 arów, najdłuższym bokiem przylegająca do głównej ulicy, cały teren jest ogrodzony. Wejście główne wraz z bramami wjazdowymi od ulicy Sikorskiego.
Na parterze znajduj się duża wysoka sala balowa, weranda, taras oraz balkon dla orkiestry. Cały parter idealnie nadaje się pod organizację imprez okolicznościowych (wesela, bankiety, konferencje itp.) Obiekt o wieloletnich tradycjach były w nim organizowane najlepsze imprezy okolicznościowe w mieście.
Na pierwszym piętrze znajdują się pokoje. Drugie piętro stanowi wysokie, przestronne poddasze z oknami typu „wole oka” do dowolnego zagospodarowania. W piwnicy znajduje się kuchnia i pomieszczenia do zagospodarowania (np. odnowa biologiczna).
Funkcja główna działki to hotelarstwo, gastronomia, turystyka z możliwością rozbudowy.
Budynek posiada wszystkie media (woda, kanalizacja, sieć burzowa, gaz, telefon). Wykonano inwentaryzację obiektu, kompleksowy remont dachu, kominów, rynien itp.

Budynek:
• Budynek w architekturze dworku, usytuowany w parku o powierzchni 8800m² otoczony starodrzewem. Cała posesja jest ogrodzona, bramy wjazdowe oraz wejście główne znajduje się od ulicy.
• Nieruchomość wybudowana na początku XIX wieku z czerwonej cegły. Budynek w całości podpiwniczony, piętrowy z poddaszem nieużytkowym. Dach po remoncie, pokryty dachówką ceramiczną czerwoną. Stolarka okienna i drzwiowa drewniana, wtórna. Działka jest uzbrojona we wszystkie Media.

Obiekt ujęty w gminnej ewidencji zabytków i objęty ochroną konserwatorską na podstawie przepisów o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami. Oznaczony symbolami 1U oraz 3ZP.

Teren oznaczony symbolem 1 U przeznaczony pod zabudowę usługową nieuciążliwą, w tym usługi hotelarskie, gastronomiczne, biurowe, szkoleniowe oraz opieki zdrowotnej i rehabilitacji.

Teren oznaczony symbolem 3 ZP przeznaczony pod zieleń urządzoną.

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • warmińsko-mazurskie
Miasto Kętrzyn
Obszar działalności Międzynarodowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 2350000 zł
Uwagi

źródło: www.otodom.pl

Dodatkowe informacje

powierzchnie, rodzaj i opis nieruchomości Dostępne w wersji Premium

Potrzebujesz więcej informacji o ofercie? Wiemy znacznie więcej!

  • wyniki finansowe
  • perspektywy rozwoju
  • analiza konkurencji
  • wiele innych

Jesteś zainteresowany?

Zapoznaj się ze szczegółzami oferty Premium w serwisie StartInvest

Uzyskaj dostęp Premium »

Jesteś zainteresowany?

Poznaj szczegóły naszej oferty i uzyskaj dostęp do informacji Premium

tel.: (86) 275 85 83

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej