• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-08-08
  • Identyfikator ogłoszenia: #56415

Atrakcyjny hotel na sprzedaż

Mam przyjemność przedstawić Państwu obiekt składający się z 4 działek ewidencyjnych. Działka nr 45/2 zabudowana jest budynkiem Hotelu Manor, działka 45/5 obiektem o charakterze biurowo-socjalnym, kolejne dwie stanowią zaplecze rekreacyjne dla hotelu (nr dz. 45/3 i 43).

Budynek główny „Hotelu MANOR” złożony jest z kilku brył, które tworzą kształt zbliżony do litery H. W części głównej hotelu znajdują się pomieszczenia i atrakcje dostępne dla wszystkich odwiedzających – restauracja, kawiarnia, bar całodobowy, olbrzymia i bardzo efektowna oranżeria. W bryle południowej (prawej – patrząc z wejścia) na parterze znajdują się pokoje hotelowe, w piwnicach jest kręgielnia, basen – z zespołem saun i gabinetami SPA, jacuzzi oraz solarium. Ponadto dla gości hotelowych dostępna jest siłownia oraz sala bilardowa, a także sala do tenisa stołowego. Na górnych piętrach znajdują się dwupoziomowe apartamenty oraz dwuosobowe pokoje hotelowe. Północną (lewą) bryłę hotelu tworzy zaplecze restauracji, sala bankietowa, bar oraz pokoje hotelowe, z których część przystosowana jest dla gości niepełnosprawnych. W piwnicach tej części budynku zlokalizowana jest dyskoteka - z barem i zapleczem kuchennym oraz sala konferencyjna.

Na terenie posesji znajdują się również boiska sportowe – do siatkówki oraz do
piłki nożnej. Odległość plaży nad jeziorem Żbik od budynków hotelu wynosi jedynie około 100 m. Przestrzeń ta wykorzystywana jest dla rekreacji. Zbudowana została tam efektowna fontanna.

Hotel dysponuje ponad 300 miejscami hotelowymi w 130 pokojach jedno-,
dwu-osobowych oraz w dwupoziomowych apartamentach przeznaczonych nawet dla 4 – 5 osób. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki z prysznicem lub wanną, TV satelitarną, telefon, Internet. Duża część pokojów hotelowych ma bezpośredni widok na jezioro Żbik oraz las miejski. W obiekcie znajduje się również Centrum SPA & Wellness.

Dane o wielkości budynku hotelu: powierzchnia zabudowy (wg projektu) - pow. 3 625,60 m2, powierzchnia zabudowy (wg KB) - pow. 3 366,00 m2, użytkowa - pow. 8 446,61 m2, kubatura - kub. 40 680,00 m3.

Budynek konferencyjny na posesji nr 47 przy ul. Kanarkowej został wzniesiony w
technologii tradycyjnej. Od głównej części posesji hotelu oddziela go droga publiczna – z dojazdem do hotelu i kilku nieruchomości prywatnych. Obiekt ten pełni głównie funkcję obsługowe hotelu – mieści się w nim kilka sal konferencyjnych oraz łazienki. Może być łatwo przekształcony w obiekt z dodatkowymi miejscami noclegowymi. Zbudowano go również w oparciu o projekt indywidualny.

Budynek pomocniczy ma jedną pełną kondygnację i dwupoziomowe użytkowe poddasze

– gdzie urządzono sale konferencyjne. Nie został podpiwniczony.

Budynek konferencyjny (pomocniczy) na posesji Hotelu MANOR

charakteryzuje następujący parametry: powierzchnia użytkowa budynku - pow. 330,00 m2, powierzchnia zabudowy budynku - pow. 244,00 m2, ilość kondygnacji - 2 i 1/2.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • warmińsko-mazurskie
Miasto Olsztyn
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 25000000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/hotel-w-olsztynie-wraz-z-infrastruktura-ID4hojb

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej