• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-03-13
  • Identyfikator ogłoszenia: #42938

Atrakcyjny obiekt restauracyjno-mieszkalny

Atrakcyjny obiekt restauracyjno-mieszkalny o artystycznym wnętrzu w Bytomiu.
Do sprzedania obiekt restauracyjno-mieszkalny o powierzchni 700 m2, usytuowany na działce o powierzchni 1100 m2. Nieruchomość składa się z trzech w pełni wyposażonych kondygnacji
Poziom "-1" składa się z prężnie prosperującej restauracji, w którym znajdują się 3 sale , zaplecze kuchenne, toalety a także część ogrodowa, gdzie w okresie letnim znajdują się stoliki z krzesłami. Obiekt w pełni wykończony, posadzki wykonane z marmuru, dwa ręcznie wykonane przez artystę kominki (w kamieniu naturalnym - granit), toalety, łazienki wykonane w marmurze.
Parter składa się z 3 przestronnych sal ( w tym jedna, która może pomieścić ok 80 osób - idealnie nadająca się na imprezy okolicznościowe, np. wesela, komunie, konferencje biznesowe). Dodatkowo wydzielona jest część mieszkalna o powierzchni użytkowej 36 m2, składające się z salonu, kuchni, łazienki, holu.
Na pietrze znajduje się część fitness, w skład której wschodzi przestronna sala, 2 łazienki, przebieralnia, a także pomieszczenie ze sprzętem do ćwiczeń body space.
Nieruchomość posiada dwa odrębne wejścia, przez co jest możliwość podzielenia domu na dwa osobne mieszkania. Posadzki w pomieszczeniach, łazienkach, a także schody wyłożone zostały marmurem. Wnętrze zostało artystycznie zaprojektowane, większa część mebli została własnoręcznie zaprojektowana oraz wykonana. Obiekt w calości ogrodzony, ogrodzenie wykonane z elementów kutych - ręcznie przygotowanych.
Przestronne, atrakcyjnie wykończone wnętrze, urządzone w bardzo eleganckim, luksusowym stylu. Istnieje możliwość organizowania imprez na co najmniej 100 osób w obiekcie oraz na zewnątrz lokalu.
Nieruchomość nie wymaga żadnych nakładów pieniężnych. Polecam!

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • śląskie
Miasto Bytom
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1350000 zł
Uwagi

źródło: www.otodom.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej