• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-12-30
  • Identyfikator ogłoszenia: #46639

Auto Detailing Łódź

Witam
Do sprzedania mam firmę Auto Detailingową w Łodzi

Jesteśmy jedną z najstarszych firm detailingowych na terenie Łodzi. Przez lata zyskaliśmy renomę, stałych klientów oraz rozpoznawalność marki która cały czas rośnie. Marka znana jest nie tylko w samej Łodzi ale również kojarzona jest przez wielu ludzi w całej Polsce.

Posiadamy bardzo bogate portfolio, profesjonalnie wykonaną stronę www, świetnie funkcjonującego Facebooka oraz Instagrama. Przez cały okres prowadzenia biznesu marketing odgrywał dla nas kluczową rolę.

Mamy wielkie grono stałych jak i przybywających klientów.

Firma wynajmuje lokal (ok 200m2) który przystosowaliśmy pod naszą działalność. Posiadamy odpływ dzięki czemu działalność prowadzona jest cały rok a samochody w pełni obsługiwane są na zamkniętej hali. Pełne wyposażenie detailingowe w skład, którego wchodzą m.in. myjnia karcher, odkurzacz, odkurzacz piorący, maszyny polerskie, kompresor, chemia oraz kosmetyki samochodowe. Lokal posiada kilka pomieszczeń (m.in. zaplecze socjalne, toaleta, magazynek, kotłownia z piecem, biuro oraz hala robocza) dzięki czemu jest wygodny i funkcjonalny. Posiadamy na niego umowę na czas nie kreślony, czynsz wynosi 2800 zł/msc (dodatkowo media). Lokal jest na zamykanym placu który spokojnie pomieści sporą liczbę aut.

Posiadamy parę pomysłów na rozwój które przekażemy przejmującemu działalność.

Zapraszam do kontaktu – więcej informacji udzielę telefonicznie (proszę dzwonić w tygodniu od 9 do 17 ewentualnie zostawić wiadomość SMSem - oddzwonię)

Pozdrawiam

Informacje podstawowe

Branża
  • motoryzacja
Województwa
  • łódzkie
Miasto Łódź
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 130000 zł
Cena do negocjacji Tak
Forma prawna Jednoosobowa działalność gosp.

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej