• Kategoria: Sprzedam know-how
  • Data: 2019-02-26
  • Identyfikator ogłoszenia: #42711

Autorski system do nadzorowania parametrów życiowych osób starszych.

System składa się z dwóch aplikacji: jednostka centralna, służąca do zbierania wyników pomiarów i umieszczania ich na serwerze oraz aplikacja webowa umożliwiająca dostęp do wyników pomiarów i ich analizę.
Obie aplikacje zostały zbudowane modułowo, pozwalając na dopasowanie ich funkcjonalności do różnorodnych celów, na przykład: teleopieka domowa, opieka nad grupami pacjentów w przychodniach lekarskich, opieka nad pensjonariuszami w domach seniora, badania kontrolne sportowców, zarządzanie inteligentnym mieszkaniem.
Nasz produkt może współpracować z wieloma innymi urządzeniami dostepnymi na rynku, takimi jak przycisk SOS (przycisk życia), detektor ruchu, detektor upadków, geolokalizacja użytkownika, bezprzewodowy czujnik otwartych drzwi lub okien, opaska.
System oparty jest na dedykowanym urządzeniu instalowanym u klienta. Ogranicza to niebezpieczeństwa związane z wykradnięciem danych czy złośliwym oprogramowaniem. Wszystkie wrażliwe dane nie będą umieszczone w „chmurze” (chociaz ta możliwość także istnieje ) co zapewnia zgodność z nowym unijnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych RODO.
Prace od momentu opracowania koncepcji trwały około 1.5 roku. Przy projekcie pracowało przez 12 miesięcy 5 programistów. Do tego dochodzi opracowanie strategii marketingowej, logotypu, layout strony www.
Cena sprzedaży do negocjacji. W przypadku zainteresowania chetnie udzielimy wszelkich dalszych informacji, wyślemy prezentacje produktu jak i zorganizujemy prezentacje wersji demo.

Informacje podstawowe

Branża
  • automatyka, elektronika
Województwa
  • brak / dowolne
Obszar działalności Krajowy
Typ wiedzy program

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej