• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-10-08
  • Identyfikator ogłoszenia: #45841

Budynek komercyjny, hotel, sala weselna

Oferta sprzedaży obejmuje budynek 2 piętrowy o łącznej powierzchni użytkowej 4180 m² położony na działce o powierzchni 36 ar. Budynek znajduje się w miejscowości Lewin Brzeski 20 km od Opola i 50 km od Wrocławia.
Na drugim piętrze znajduje się 29 pomieszczeń planowanych jako pokoje hotelowych z łazienkami ale można je zaadoptować np. pod biura czy też inne pomieszczenia w zależności od potrzeb.
Na pierwszym piętrze znajdują się pomieszczenia , które miały być pokojami wieloosobowymi bez łazienek (łazienki wspólne na korytarzu) - hostel.
Piętra 1 i 2 są do wykończenia wg. własnych potrzeb.
Na parterze znajduje się część zaplecza kuchennego (które zostało zaprojektowane zgodnie z wymogami sanepidu dla kuchni jak w restauracji), restauracja wraz ze strefą wypoczynkową - łącznie ok. 800m² - oraz łazienki i toalety. W części parteru budynek jest po kapitalnym remoncie – wymieniono i poprowadzono na nowo wszystkie instalacje WOD-KAN, instalacje elektryczne, doprowadzono również ogrzewanie gazowe - zupełnie nowa kotłownia z 4 piecami gazowymi o mocy 100kW każdy..
W budynku znajduje się również strych.
Budynek można przekształcić tak by prowadzić w nim działalność inną niż hotelarska. Sala nadaje się idealnie na sale konferencyjną, weselną etc. Dodatkowo na pierwszym piętrze znajduje się druga sala mogąca spełniać funkcję weselnej, konferencyjnej etc. o powierzchni 570m². Budynek z zewnątrz od strony ulicy wykończony jest w cegle klinkierowej, która została poddana czyszczeniu techniką sodowania. Z drugiej strony budynek został ocieplony i otynkowany. Wymieniono również dach. Na terenie przed obiektem znajduje się jeden duży basen oraz dwa mniejsze, siłownia zewnętrzna, zadaszony taras o powierzchni 200m². Każde piętro może mieć swoje niezależne wejście. W budynku obecnie prowadzi działalność biurową firma, która zajmuje ok.670 m², istnieje możliwość zakupu również tej części jak i powiększenie obszaru w koło budynku do ok. 1,5ha.
Budynek położony jest w bliskiej odległości od przystanków komunikacyjnych PKS, PKP dzięki czemu można szybko i wygodnie przemieszczać się z miasta do miasta (bezpośrednie połączenia do Opola/20 min/ Wrocławia/45min/). W okolicy znajdą się również sklepy spożywcze i wielobranżowe, poczta, bankomaty, lokale gastronomiczne i apteki. Ponadto w sąsiedztwie znajdują się ścieżki spacerowe, ścieżki rowerowe!

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Lewin Brzeski
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 13799000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/oferta/budynek-komercyjny-hotel-biurowiec-sala-weselna-ID42Ix7.html#f1da89c7fb

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej