• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-07-01
  • Identyfikator ogłoszenia: #52157

Budynek mieszkalno biurowo magazynowy na sprzedaż

Do sprzedaży jest budynek mieszkalno- biurowo - magazynowy na działce 1010m2 we Wrocławiu na ul. Tarasa Szewczenki 24, Psie Pole.
Wjazd na teren od ul. Witembskiej. Budynek jest w dobrym stanie, regularnie przeprowadzane remonty. Dach budynku dwuspadowy o konstrukcji drewnianej, kryty dachówką ceramiczną. Rynny stalowe.

Główna część budynku zbudowana została przed 1945 r i składa się z czterech kondygnacji, piwnica, parter, pierwsze piętro, strych.
Część magazynowa została dobudowana po 2005 r. składa się z dwóch pomieszczeń połączonych ze sobą 60 m2 i 70m2 w kształcie dwóch prostokątów.
Z części biurowej do magazynu prowadzą drzwi oraz zejście po rampie. Wyjście na plac z tyłu budynku to brama z napędem o wysokości 2m oraz łagodny zjazd.
Magazyny są przystosowane do elektrycznego wózka samojezdnego. Plac z tyłu budynku jest utwardzony kostką betonową.

Na parterze znajduje się otwarta powierzchnia biurowo - handlowa łatwa do aranżacji i podziału 81,10 m2. Na tym poziomie znajduje się również toaleta.

Na piętro prowadzi klatka schodowa. Na pierwszym piętrze znajdują się cztery pomieszczenia biurowe, kuchnia, łazienka i toaleta, łącznie 80,7 m2. Plus stryszek socjalny (pomieszczenie nr 6, nie wliczane do powierzchni użytkowej, ale wyremontowane)
Dodatkowo na 4 kondygnacji znajduje się pomieszczenie strychowe o powierzchni ok. 34 m2 (poddasze, nie wliczane do powierzchni użytkowej- możliwe do adaptacji na cele biurowe lub mieszkalne).

Ogrzewanie centralne za pomocą pieca gazowego, który sterowany jest automatycznie za pomocą programów. Ciepła woda jest z elektrycznego bojlera.

W budynku są plastikowe okna, na podłodze są płytki, lub panele o wysokiej klasie ścieralności (piętro część biurowa).

Budynek jest podpiwniczony. Niedawno zostały zbite tynki i zrobiona izolacja przeciwwilgociowa. Pomieszczenia w piwnicy są suche, na podłodze są płytki. Wejście do piwnicy jest z klatki schodowej oraz od zewnątrz, łączna 61,80 m2.

Na terenie posesji znajduje się również murowany garaż, brama stalowa segmentowa 17,80 m2. Pomieszczenie nie wliczane do powierzchni użytkowej.
Ogrodzenie budynku wykonane z przęseł kutych zamontowanych pomiędzy słupkami betonowymi i podmurówce z cegły klinkierowej.

Brama wjazdowa jest sterowana napędem elektrycznym na pilota.

Powierzchnia użytkowa 283 m2
Z powierzchnią piwnic 344,40 m2

Dodatkowo na działce postawione są magazyny kontenerowe (kontenery biurowe, ocieplane wełną mineralną, wysokość 2540 cm, Podłoga płyty betonowo-wiórowe) 135 m2
wystawione na sprzedaż jako osobna aukcja, ale kupując z budynkiem mogą stanowić dodatkową powierzchnię magazynową.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Wrocław
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1120000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/budynek-mieszkalno-biurowo-magazynowy-wroclaw-ID4c8wz.html#69cd041aab

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej