• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-04-11
  • Identyfikator ogłoszenia: #43347

Budynek warsztatowy

Nieruchomość stanowi budynek warsztatowy wybudowany w 1992 roku o powierzchni użytkowej 226 metrów kwadratowych, razem z działką o powierzchni 1554 metrów kwadratowych w Czerwieńsku (woj. Lubuskie).

Budynek został w ostatnich latach odświeżony. Do niedawna mieścił się w nim auto-serwis. Posiada kilka pomieszczeń, dwa stanowiska do naprawy samochodów osobowych, oraz stanowisko do naprawy lokomotyw (dobre miejsce na ewentualny magazyn). Niektóre z urządzeń widocznych na zdjęciach nie wchodzą w skład sprzedaży.

Nieruchomość położona jest w dość spokojnej okolicy, na obrzeżach miasta Czerwieńsk, tuż obok jednego z wielkich lasów otaczających Zieloną Górę, do której to podróż samochodem trwa jedyne 15 minut. Do wjazdu na drogę ekspresową S3, która łączy się z ogólnokrajową siecią dróg szybkiego ruchu, jazda autem zajmuje około 20 minut. Dużym plusem jest również bliskość granicy z Niemcami - jedyne 50 kilometrów do przejścia granicznego w Gubinie.

Obok budynku będącego przedmiotem ogłoszenia znajduje się budynek o przeznaczeniu mieszkalnym, z wydzieloną osobną działką (oferowany w osobnym ogłoszeniu, ten sam właściciel). Istnieje możliwość zakupu obu nieruchomości wspólnie, z ewentualną negocjacją cen. Link jest na samym dole strony, w sekcji "inne oferty ogłoszeniodawcy".

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • lubuskie
Miasto Czerwieńsk
Obszar działalności Lokalny
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 299000 zł
Uwagi

źródło: www.otodom.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej