• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-09-24
  • Identyfikator ogłoszenia: #45440

Do sprzedania wolnostojący budynek

Do sprzedania wolno stojący budynek dwu kondygnacyjny o powierzchni użytkowej 229 m2, częściowo podpiwniczony położony w Strzelnie przy drodze krajowej 94 (stara czwórka) zaledwie 5km od zjazdu z autostrady A4 węzeł autostradowy Godzieszów w kierunku przejścia granicznego do Niemiec, Zgorzelec – Ludwigsdorf. Obiekt przez szereg lat funkcjonował jako bar cieszący się dobrą opinią wśród klientów zmotoryzowanych zwłaszcza kierowców TIR.

Budynek pokryty nową blachodachówką usytuowany jest na zagospodarowanej i częściowo ogrodzonej działce o powierzchni 1000 m2, gdzie w sąsiedztwie znajdują się miejsca parkingowe TIR. Większość powierzchni użytkowej znajduje się na parterze: są to dwa niezależne pomieszczenia handlowe oraz pomieszczenia gospodarczo – magazynowe, socjalne i sanitarne. Natomiast na piętrze znajdują się 3-y pokoje o powierzchni ( pokój nr 1. o powierzchni ok. 30m2, pokój nr 2 i 3 o powierzchni ok. 15m2 oraz 3-y osobne łazienki.

Ze względu na swoją strukturę i świetne położenie ok 5km od węzła autostradowego Godzieszów na A-4 pomiędzy Zgorzelcem a Bolesławcem oraz ok. 7 km od przemysłowej STREFY EKONOMICZNEJ - WYKROTY, nieruchomość doskonale nadaje się do prowadzenia własnej działalności gospodarczej w szczególności jako: MOTEL, BAR, SKLEP.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Zgorzelec
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 199000 zł
Uwagi

źródło: ttps://allegro.pl/oferta/budynek-pod-dzialalnosc-gospodarcza-blisko-a4-dom-7539532744

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej