• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-02-01
  • Identyfikator ogłoszenia: #50715

Do sprzedaży lokal użytkowy

Oferuję do sprzedaży lokal użytkowy w ścisłym centrum Wrocławia (Stare Miasto). Lokal jest położony przy ul. Strzegomskiej 3b, w budynku wielorodzinnym z lokalami użytkowymi na parterze (3 bary/restauracje, 2 lokale z gabinetami stomatologicznymi, fryzjer, ubezpieczenia). Lokal o powierzchni 218m2 i znajduje się na poziomie 0 i -1. Składa się z sali fitness/tańca, siłowni, dwóch szatni: damskiej i męskiej z pełnym węzłem sanitarnym (wc, prysznic, umywalka), sauny, wc dla personelu, pomieszczenia socjalnego, poczekalni oraz recepcji. Wysokość pomieszczeń od 250 (około 40m2)-320cm(pozostała część). Lokal z doskonałym dojazdem: z jednej strony linie tramwajowe przy ul. Legnickiej (przystanek Plac Strzegomski, Dolmed) a z drugiej nowa linia tramwajowo-autobusowa TAT na Nowy Dwór, której część do Wrocławskiego Parku Przemysłowego będzie oddana na początku 2021 roku. Przy budynku 2 miejsca dedykowane dla lokali użytkowych. W bezpośredniej lokalizacji znajduje się: przychodnia Dolmed i Medicover, sklep Lidl i stacja paliw, Muzeum Współczesne, 4* DB hotel , Dworzec Mikołajów, Centrum Handlowe Magnolia oraz około 20 biurowców (Green Towers, Silver Forum, Santander Bank). Lokal wyposażony jest w: klimatyzację/wentylację dedykowaną dla każdego pomieszczenia z panelu recepcji, alarm i całodobową ochronę. Lokal gustownie urządzony i systematycznie remontowany (ostatni remont marzec 2020r.).

Możliwa całkowita zmiana ułożenia pomieszczeń (ściany nośne po obrysie lokalu).

Lokal od początku działał jako fitness klub/szkoła tańca ale pierwotnie był zaplanowany jako lokal gastronomiczny, nadaje się również pod gabinety lekarskie lub salon beauty. Idealnie spełni warunki: pod zajęcia sportowe: szkoły tańca, jogi czy tai chi.

Istnieje możliwość przejęcia części działalności firmy związanej z działalnością szkoły tańca, fitness (wraz z klientami, kontrahentami, pracownikami). Firma obecna na rynku wrocławskim od 17 lat.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Wrocław
Obszar działalności Lokalny
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1850000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/lokal-uzytkowy-stare-miasto-wroclaw-ID491w3.html#69cd041aab

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej