• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-06-18
  • Identyfikator ogłoszenia: #61524

Ekskluzywny lokal nad morzem

Najbardziej spektakularny lokal nad polskim wybrzeżu. Nowy obiekt z 2016r, ekskluzywnie zaprojektowany i wykończony z dbałością o najmniejsze detale. Lokalizacja najlepsza z możliwych. To jedyny lokal w przepięknym, kilkuhektarowym parku Chopina, tuż obok Domu Kultury i hotelu Amber Baltic. Otoczony starodrzewem, zielonymi nasadzeniami, wiosenno-letnimi kwiatami jest niczym balsam dla oczu przebywających tam gości.

Na parterze marmurowa posadzka blanco-nero, luksusowe stolarskie wykończenie: bar, lamperie, pełna luster łazienka, sala dla gości na 50 osób, długie schody prowadzące na kondygnacje -1, gdzie znajduje się w pełni wyposażona duża kuchnia i strefa Kids Zone dla dzieci gości. Z lokalu wychodzi się na zewnętrzny, duży taras wokół całego obiektu. Powierzchnia tarasu to około 200 m2, swobodnie mieści ok. 100 gości przy stolikach. Elegancki raut, event, spektakl teatralny lub przyjęcie możliwe jest nawet na kilkaset gości, którzy swobodnie wykorzystują przestrzeń otaczającego parku.

Profesjonalne nagłośnienie Bang & Olufsen oraz BOSE wokół całego lokalu na zewnątrz (360 stopni) i głośniki w każdym pomieszczeniu wewnątrz (łazienki, korytarze, główna sala, strefa dla dzieci) wraz z równie profesjonalnym sprzętem oświetleniowym pozwala na zorganizowanie każdej imprezy o charakterze muzyczno-kulturalnym. Fortepian YAMAHA NX3 (rekomendacja Grzegorza Turnau), mikrofony Shure SM 58 i SM 55, stage box do wpięcia się ze sprzętem innych muzyków (gitara, sax,), a także konstrukcja stalowa podwieszona do sufitu na reflektory, spoty i skanery dają możliwości wyeksponowania samych muzyków i klimatu lokalu.

Na zewnątrz lokalu znajduje się niezależna przestrzeń na małą gastronomię (ok. 30 m2), gdzie można sprzedawać wszelkiego rodzaju letnie produkty nad morzem (gotowe kanapki i przekąski, wyroby cukiernicze, lody, gofry, pizzę, napoje, soki, kawę....)

Można długo pisać, wiele zobaczyć zdjęć, ale najlepiej samemu przyjechać i poczuć ducha lokalu i samego miejsca. To ekskluzywna restauracja dedykowana dla kogoś kto chciałby mieć swoją przystań nad morzem, wizytówkę swojej firmy, wspaniałe zajęcie dla uzdolnionej w gastronomii rodziny. Rentowność i dochód to kwestia uzależniona już od umiejętności gospodarza, pomysłu na lokal i wykorzystania całego potencjału tkwiącego w tak spektakularnym obiekcie. To najlepsze PIANO CAFE w Polsce.

Podana cena to kwota brutto, tytułem cesji praw do lokalu wynikających z umowy najmu zawartej z Urzędem Miasta Międzyzdroje na okres jeszcze 18 lat z zagwarantowanym notarialnie prawem pierwokupu. Roczny czynsz najmu to kwota 132 tys. zł netto. W cenie zawarte jest pełne wyposażenie kuchni, urządzenia chłodnicze, naczynia.
Lokal ma opłacony do końca 2024r czynsz, dokonane wszystkie coroczne przeglądy (ostatnie za rok 2022) jak również wszystkie te, które należało wykonać po 5 latach eksploatacji lokalu zgodnie z zapisem w umowie najmu. Następne są do przeprowadzenia w roku 2028.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • zachodniopomorskie
Miasto Międzyzdroje
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1722000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/miedzyzdroje-ekskluzywne-piano-cafe-na-sprzedaz-ID4jFYO

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej