• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-02-22
  • Identyfikator ogłoszenia: #42200

Grota Solna/Masaż/Zabiegi/Kosmetyka/Zajęcia sportowe ponad 10lat na rynku

Sprzedam salon, który na rynku jest już ponad 10lat. Cieszy się powodzeniem, dzięki dobrej lokalizacji i reklamie. Posiada bazę stałych i lojalnych klientów. Współpraca z partnerami takimi jak wyjątkowy prezent, super prezent, prezent życia zapewnia stałe zainteresowanie usługami. Salon posiada dobrą ocenę klientów, o czym świadczy nagroda laureata Orły Kosmetyki 2018.
Zgrany, doświadczony zespół zapewnia przyjazną jak również profesjonalną obsługę. (Recepcjonistki, masażyści, fizjoterapeuci, kosmetyczki, trenerki).

Salon znajduje się w wynajmowanym lokalu na Białołęce, w skład którego wchodzą dwa gabinety (masaż i kosmetyka), duża recepcja z poczekalnią, łazienka, grota solna oraz spore zaplecze (składzik).

Własnością firmy są wszystkie meble, witryny oraz sprzęt potrzebny do oferowanych masaży oraz seansów w grocie solnej w tym generator pary.

Sprzęt i sanitaria są świeżo po wymianie lub konserwacji.

Usługi oferowane w salonie: seanse w grocie solnej, masaże i zabiegi, kosmetyka, zajęcia sportowe w grocie solnej. Cieszą się stałym (nie tylko sezonowym) zainteresowaniem.

Największą atrakcją jest piękna grota solna, której utrzymanie jest niedrogie, a zapewnia ciągły dochód. Dzięki temu, iż posiada klimatyczne wnętrze, bogactwo minerałów ma pozytywny wpływ na kondycję fizyczną i psychiczną osób z niej uczęszczających, którzy powracają by cieszyć się relaksem i dobrymi efektami w poprawianiu odporności.

Sprzedam firmę wraz z całą jej własnością - sprzęt, projekty, reklama, kaseton, strona internetowa (nowa w projekcie), wzory nowych ulotek, wizytówek itp, baza klientów, cesje umów z partnerami oraz z dostawcami wraz z zachowaniem dobrych warunków umowy wypracowanych przez lata współpracy. Pełne know-how.

Firma jest gotowa do natychmiastowego prowadzenia, ze
wsparciem przeszkolonego, doskonale znającego firmę personelem.

Z żalem sprzedaję, odnowiony salon, jednak czeka mnie dłuższa nieobecność, przez którą nie będę mogła już zajmować się salonem.

Zapraszam do kontaktu. Osoby zainteresowane otrzymają wgląd do dokumentów finansowych i danych firmy. Prezentacja we wcześniej uzgodnionym terminie.

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 150000 zł
Cena do negocjacji Tak
Czy firma jest zyskowna? Tak
Możliwości rozwoju

Możliwość rozwoju, -nowe zabiegi, -nowe zajęcia, zajęcia z dziećmi, zagospodarowanie czasowe groty solnej

Współpraca posprzedażowa Nie
Okres działalności w latach 11 lat

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej