• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-06-04
  • Identyfikator ogłoszenia: #43946

Hale magazynowo - usługowe na sprzedaż

Obiekt Handlowo Usługowy tuż przy Centrum miasta Rybnika ul. Kolejowa
Obiekt składa się z dwóch hal murowanych o pow. I hala - ok. 320 m2 oraz II hala o pow. ok. 400 m2, zlokalizowanych na działce o pow. 5334 m2. Teren w całości ogrodzony z bramą wjazdową przesuwaną elektrycznie, podjazd na pow. ok. 500 m2 wykostkowany, pozostała większa część placu manewrowego została utwardzona asfaltem.

Hala nr 1 - została odnowiona na zewnątrz oraz wewnątrz, budynek jest ocieplony i odmalowany. Hala nr 1 składa się z pomieszczeń biurowych o pow. ok. 40 m2 oraz części magazynowej o pow. ok. 280 m2. Część magazynową można wykorzystać w jej pełnym metrażu lub podzielić na mniejsze pomieszczenia, posiada dwie bramy wjazdowe oraz dodatkowe drzwi wejściowe. Okna PCV nowszego typu, zabezpieczone roletami antywłamaniowymi, dodatkowo zainstalowany został alarm oraz monitoring i klimatyzacja w części pomieszczeń biurowych. Dach betonowy pokryty papą, budynek posiada instalację odgromową oraz wewnętrzną instalację komputerową i internetową rozprowadzoną w pomieszczeniach biurowych. Wysokość pomieszczeń w magazynie 3,40m - 3,97m. Pomieszczenia biurowe ogrzewane są piecem olejowym, który znajduje się w niezależnym pomieszczeniu (tzw. kotłowni) Dostępna jest również sieć gazowa w granicy działki.

Hala nr 2 - o pow. ok. 400 m2, składa się z części biurowej (34 m2) oraz z części magazynowej, posiada dwie bramy wjazdowe o szerokości 3,00m oraz 3,90m i wysokości ok. 3,00m. Budynek posiada możliwość przesuwania ścian działowych zgodnie z potrzebami użytkownika. Dach o konstrukcji drewnianej, dwuspadowy, częściowo pokryty blachą, budynek od części frontowej docieplony i odmalowany, okna PCV, posadzka betonowa. Wysokość hali ok. 3,00m - 4,20m.

Dodatkowych informacji udziela pracownik biura.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • śląskie
Miasto Rybnik
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1790000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/oferta/hale-magazynowo-uslugowe-rybnik-ID3LTxS.html?

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej