• Kategoria: Szukam inwestora
  • Data: 2023-09-27
  • Identyfikator ogłoszenia: #59668

Innowacyjna firma technologiczna deeptech szuka inwestorów przed debiutem giełdowym

Gekko Photonics to polska firma technologiczna działająca od 2019 roku, której specjalizacją są autorskie rozwiązania fotoniczne (optyczne) oraz ich adaptacja do zastosowań przemysłowych i medycznych.

Naszym nadrzędnym celem jest demokratyzacja dostępu do precyzyjnych i nieinwazyjnych metod pomiarowych, a osiągamy to poprzez naszą własną, ekonomiczną i zminiaturyzowaną platformę spektroskopii Ramana.

Nasza przewaga polega na wyspecjalizowaniu się w bardzo wąskim obszarze, którym jest tworzenie innowacyjnych podejść do miniaturowej i opłacalnej spektroskopii Ramana oraz pokrewnych metod pomiarowych. Naszym celem jest zastosowanie naszej technologii w nowych, dotąd nieopłacalnych dziedzinach (do tej pory spektroskopia Ramana była kosztowna, kosztująca kilkaset tysięcy euro). Nasza platforma znacząco obniża koszty produkcji spektrofotometrów, co umożliwia jej dostępność dla szerszego grona użytkowników oraz otwiera drzwi do wcześniej niedostępnych dziedzin zastosowań.

Jesteśmy zespołem pasjonatów nauki i ekspertów specjalizujących się w dziedzinie fotoniki i analizy mikrosygnałów. Nasza drużyna składa się z 30 specjalistów, podzielonych na trzy niezależne zespoły projektowe.

Posiadamy trzy marki, pod którymi wdrażamy naszą platformę technologiczną w różnych branżach:

Spectrally - Autonomiczny system do monitorowania jakości produkcji chemikaliów w czasie rzeczywistym, służący przemysłowi i ochronie środowiska (w fazie komercjalizacji i pierwszych sprzedaży).

Nourica - Nieinwazyjna diagnostyka biomarkerów zdrowia na podstawie analizy ludzkiego potu (w fazie badań i rozwoju).

GlucoActive - Nieinwazyjny glukometr (w fazie badań i rozwoju).

Obecnie przygotowujemy się do debiutu giełdowego (w pierwszej połowie 2024) i serdecznie zapraszamy potencjalnych partnerów do współpracy.

Informacje podstawowe

Branża
  • ekologia, ochrona środow.
  • automatyka, elektronika
  • medycyna, farmacja
  • produkcja inne
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Wrocław
Obszar działalności Międzynarodowy
Stopień zaawansowania Rozwój
Wysokość poszukiwanego kapitału (od) 200000 zł
Typ inwestora Dowolny
Procent udziałów mniejszościowe
Czy jest biznes plan Jest
Możliwość udziału niepieniężnego Tak

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej