• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-10-24
  • Identyfikator ogłoszenia: #45666

Odstąpię lokal gastronomiczny- kebab

Miejsce to miało być stworzone przez młodych ludzi - dla młodych ludzi, aczkolwiek zaskoczyło nas, iż klientami w dużej mierze zostały osoby 30+ oraz rodziny z dziećmi. Przez trzy lata udało nam się stworzyć grono stałych klientów, na których wbrew pozorom opiera się bardzo wiele sezonowych przedsiębiorstw.

Przyczepa gastronomiczna
Wiata frontowa

Przyczepa gastronomiczna jednoosiowa o wymiarach 3,70m x 2,15m i wadze 1350kg. Jest przystosowana do pracy 1, 2 lub 3 osób. Przyczepa jest zarejestrowna (mobilna), posiada książkę HACCP oraz posiada odbiór sanepidu.

Wiata frontowa składa się z podłogi i zadaszenia, zawiera 6 czteroosobowych boksów co daje łącznie 24 miejsca siedzące. Do tego dochodzi również menu wewnętrzne oraz zewnętrzne, szyld, zasłony, dekoracje, zabudowa przyczepy oraz dwie wysokiej jakości palmy. Podłoga o wymiarach 5,8m x 4,2m składa się z ośmiu podestów.

Zastosowana została zabudowa części gastronomicznej, aby dla klienta finalnie wszystko wyglądało na jednolitą całość, aby uniknąć oceny jako jedzenie "z przyczepy".

Wiata jest tymczasowym obiektem budowlanym o uniwersalnym przeznaczeniu, nie musi być klasyfikowany jako obiekt gastronomiczny/usługowy.

Ze swojej strony oferuję wsparcie w przygotowaniach. Niestety nie jestem w stanie w pełni asystować w prowadzeniu samego biznesu, w takim wypadku proponuję Państwu możliwość odpłatnej pomocy mojego najlepszego współpracownika, który od dwóch lat był moją prawą ręką i w dużej mierze uczestniczył w prowadzeniu całej organizacji, dzięki czemu jest doskonale zaznajomiony z każdym etapem produkcji.

W razie jakichkolwiek pytań - serdecznie zapraszam do kontaktu.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • zachodniopomorskie
Miasto Koszalin
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 33000 zł
Forma prawna Jednoosobowa działalność gosp.
Współpraca posprzedażowa Tak
Okres działalności w latach 3 lat
Uwagi

źródło: www.sprzedajemy.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej