• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-03-19
  • Identyfikator ogłoszenia: #60905

Kompleks wypoczynkowy na sprzedaż

Zapraszamy do zakupu tej niezwykłej nieruchomości położonej przy słonecznej ulicy, oferującej nie tylko pensjonat, ale kompleks wypoczynkowy o nieograniczonych możliwościach.
Oto więcej szczegółów:

1. Doskonała Lokalizacja:

Położenie przy cichej, słonecznej ulicy Wiślanej, w odległości zaledwie 70 metrów od malowniczego Zalewu Wiślanego i 800 metrów od pięknej plaży Morza Bałtyckiego.
Bliskość centrum, w tym molo portu jachtowego, czyni tę lokalizację atrakcyjną dla turystów poszukujących zarówno spokoju, jak i rozrywki.

2. Bogata Infrastruktura:

Dwukondygnacyjny budynek główny oferuje 19 elegancko urządzonych pokoi w większości z aneksami kuchennymi, w tym przestronne studia dwupoziomowe z balkonami lub tarasami, zapewniając gościom komfort i prywatność.
Dodatkowo Apartament właścicieli to oaza luksusu, z przepięknym przez oszklone ściany widokiem na wody Zalewu Wiślanego i bogatym wyposażeniem.

Dodatkowo, na terenie nieruchomości znajdują się dwa urocze domki turystyczne, idealne dla rodzin lub par poszukujących intymności i spokoju.

Basen kryty z rozsuwaną kopułą to prawdziwa atrakcja, umożliwiająca gościom korzystanie z udogodnień przez cały rok, niezależnie od pogody.

Jadłodajnia z rozsuwanym dachem to idealne miejsce na przyjęcia, bankiety czy po prostu romantyczną kolację przy zachodzącym słońcu.

3. Luksusowe Udogodnienia:

Basen wyposażony w system podgrzewania wody, zapewniający komfortowe kąpiele nawet w chłodniejsze dni.
Profesjonalne masaże lecznicze i przeciwprąd dostępne dla gości, zapewniając relaks i regenerację po dniu pełnym atrakcji.
Bezpośrednie wejście na plażę Zalewu Wiślanego z posesji, co stanowi nieocenioną zaletę dla miłośników wodnych kąpieli i sportów wodnych.

4. Potencjał Rozwoju:

Istnieje możliwość rozbudowy inwestycji o kolejne około 500 m2 x 2 kondygnacje każda, co daje nieograniczone możliwości rozwoju biznesowego i zwiększenia przepustowości.
Możliwość zakupu jednego z dwóch budynków lub całego kompleksu wypoczynkowego, daje elastyczność w dostosowaniu inwestycji do własnych potrzeb i strategii biznesowej.

5. Stabilność i Renoma:

Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku w Krynicy Morskiej oraz cieszymy się doskonałymi opiniami gości, co gwarantuje stabilne obłożenie przez cały sezon.
Nieruchomość wchodzi w skład kompleksu wypoczynkowego, co dodatkowo podkreśla jej renomę i atrakcyjność dla turystów poszukujących kompleksowych usług.

6. Wielopłaszczyznowa Oferta:

Pensjonat może być wykorzystany jako doskonała inwestycja pod wynajem krótkoterminowy, stały dochód lub nawet jako prywatna rezydencja.
Możliwość zakupu jednego z dwóch budynków lub całego kompleksu wypoczynkowego, daje elastyczność w dostosowaniu inwestycji do własnych potrzeb i strategii biznesowej.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • pomorskie
Miasto Krynica Morska
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 7900000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/krynica-morska-przepiekny-kompleks-wypoczynkowy-ID4pIqm

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej