• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-08-09
  • Identyfikator ogłoszenia: #52441

Kuchnia produkująca garmaż + dom jednorodzinny

Sprzedam działającą kuchnię (obecnie produkcja wyrobów garmażeryjnych – możliwość produkcji wszelkich produktów spożywczych) wraz z domem mieszkalnym i pawilonem handlowym w Głoskowie w Gminie Piaseczno.

Kuchnia:
- Powierzchnia 80 m2, odebrana przez Sanepid, działająca, zarabiająca.
- W pełni wyposażona - piece konwekcyjno-parowe, taborety gazowe, patelnie elektryczne, lodówki, meble ze stali nierdzewnej, szatkownica do warzyw, wilk do mięsa, miesiarki do ciast, wałkownica elektryczna i dużo innego sprzętu.
- Nad kuchnią jest mieszkanie pracownicze lub biuro o powierzchni 30 m2
- Magazyn 20 m2

Dom mieszkalny:
- Piętrowy, podpiwniczony budynek w stanie dobrym, o powierzchni 150 m2, gotowy do zamieszkania.

Pawilon handlowy:
- Klimatyzowany, posiadający monitoring, przystosowany do handlu produktami spożywczymi
- Powierzchnia 18 m2
Opisane powyżej nieruchomości mieszczą się na działce o powierzchni 1100 m2 w spokojnym sąsiedztwie. Blisko las, rzeka, stawy. Blisko przystanki autobusowe.

Świetny dojazd do:
Centrum Warszawy – 25 km
Piaseczno – 9 km
Dodatkowo wynajmiemy również sklep z wyrobami garmażeryjnymi w Gołkowie, w bardzo dobrym punkcie, przy ruchliwej drodze. Sklep działa od 20 lat i posiada grono stałych klientów. Punkt jest wyrobiony, czyli wchodzisz i od razu zarabiasz. Na Facebooku obserwuje nas ponad 1400 osób. Poważnie zainteresowanym i zdecydowanym udostępnimy do wglądu księgi przychodów i rozchodów. Powierzchnia sklepu to 45 m2. Możliwość wynajęcia samego sklepu.

Firmę jak i nieruchomości sprzedajemy z powodu zbliżającej się emerytury. Świetna alternatywa dla restauratorów. Lockdown nie dotknął naszej firmy w ogóle.

Cena domu, kuchni i pawilonu handlowego.

Zapraszam do kontaktu tylko osoby na prawdę zainteresowane, najlepiej mające doświadczenie w gastronomii lub posiadające konkretny pomysł na nieruchomość z dwoma budynkami. Budynek w którym obecnie jest kuchnia z powodzeniem może służyć jako budynek mieszkalny, warsztat, pracownia itp.

Informacje podstawowe

Branża
  • spożywcza
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Głosków
Obszar działalności Wojewódzki
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1450000 zł
Uwagi

źródło: www.sprzedajemy.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej