• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-03-27
  • Identyfikator ogłoszenia: #58278

Lokal użytkowy na sprzedaż

Budynek mieszkaniowo - usługowy do wykończenia

Do sprzedaży budynek 3 kondygnacyjny, częściowo podpiwniczony, z nowym dachem i instalacją fotowoltaiczną, usytuowany na działce o powierzchni 785m2, w Gliwicach przy ulicy Opolskiej.
Całkowita powierzchnia budynku liczona po posadzce to ponad 350m2.
Budynek wykonany został w technologii tradycyjnej, z fundamentem w postaci ławy murowanej z cegły pełnej.
Ściany wewnętrzne pokryte tynkiem tradycyjnym, zewnętrze częściowo ocieplone styropianem 15cm i pokryte tynkiem akrylowym. Stropy częściowo wymienione.
Okna zamontowane zostały PCV marki Salamander.
Konstrukcja i pokrycie dachu nowe.
Na dachu zamontowana jest nowa instalacja fotowoltaiczna.

W obecnym czasie nieruchomość jest w trakcie przebudowy.

Projekt zakłada podział budynku na część biurową na parterze, część biurową i mieszkalną na piętrze oraz lokal mieszkalny na poddaszu.

Parter posiada witrynę oraz 2 wejścia: od strony frontowej i od podwórza, co umożliwia przygotowanie parteru jako siedziby firmy lub przeznaczenia tej części pod usługi lub handel.

Wjazd z ulicy Opolskiej odbywa się poprzez zamykaną bramę, natomiast większa część działki jest utwardzona, dzięki czemu może służyć jako parking dla kilkunastu samochodów, co w okolicy jest rzadkością.

Budynek wyposażony jest w instalację elektryczną wraz z siłą, instalację gazową, wodno - kanalizacyjną, w tym kanalizację sanitarną i deszczową. W piwnicy zamontowany jest duży, sprawny piec gazowy marki Vaillant.

Oprócz wykonanych prac, instalacji fotowoltaicznej oraz dużego parkingu uważam, że ogromną zaletą tej nieruchomości jest jej umiejscowienie.

Ulica Opolska jest bardzo dobrze skomunikowana z resztą miasta.

Do centrum Gliwic jest niespełna 2 kilometry, wyjazd na DK 88 zajmuje około 5 minut, podobnie do DTŚ, łatwo i szybko można dotrzeć do autostrady A1 i A4.

W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, punkty usługowe, CH FORUM, dyskonty spożywcze, dworzec PKP, budowane centrum przesiadkowe i wiele innych miejsc uatrakcyjniających okolicę.

Ulica Opolska to miejsce o bardzo dużym natężeniu ruchu zarówno pieszego jak i samochodowego. Dzięki temu reklama w oknach, witrynie czy też elewacji budynku będzie dobrze widoczna i znakomicie spełni swoją rolę.

Jeżeli byłby pomysł, aby budynek funkcjonował jako pokoje dla studentów, uczelnia jest zaledwie 1,5km od sprzedawanego budynku.

Jak wskazuje powyższy opis, nieruchomość jest bardzo atrakcyjna pod wieloma względami, a to tylko część informacji.

Zapraszam do kontaktu i umówienia spotkania.

Osobom zainteresowanych chętnie pomogę w uzyskaniu atrakcyjnej oferty kredytowej.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • śląskie
Miasto Gliwice
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1650000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/lokal-uzytkowy-350-m-gliwice-ID4krAy

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej