• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-11-16
  • Identyfikator ogłoszenia: #60076

Na sprzedaż 4-gabinetowy- lokal usł. medyczne

Oferuję sprzedaż 3 lokali o powierzchniach: 47 mkw, 63 mkw oraz 104 mkw przeznaczonych pod działalność medyczną (np. gabinety lekarskie, stomatologiczne itp.), ale nie tylko. Niniejsze ogłoszenie dotyczy lokalu o powierzchni 104 mkw. Lokal znajduje się na parterze nowo wybudowanego budynku przy ul. Północnej 20a w Lublinie. Budynek mieszkalny (5 mieszkań do wynajęcia) z usługami w parterze (3 lokale - gabinety lekarskie).

Oferowany lokal znajduje się na parterze, posiada niezależne wejście bezpośrednio z pasażu wzdłuż budynku. W skład lokalu wchodzą:
- gabinet lekarski nr 1 : 12 mkw
- gabinet lekarski nr 2 : 12 mkw
- gabinet lekarski nr 3 : 12,5 mkw
- gabinet lekarski nr 4 : 23 mkw
- hall/recepcja: 12,5 mkw
- poczekalnia: 17 mkw
- pomieszczenie porządkowe: 2,5 mkw
- pomieszczenie socjalne: 12 mkw
- przedsionek: 5,5 mkw
- WC pracowników: 3,5 mkw
- WC pacjentów: 4 mkw

Pomieszczenia są klimatyzowane. Istnieje możliwość zakupu dodatkowo miejsc parkingowych w garażu podziemnym budynku. Lokal jest przystosowany do prowadzenia usług medycznych- posiada odbiór Sanepidu, ale prowadzenie innego typu działalności w nim jest też jak najbardziej możliwe.

W bliskim sąsiedztwie budynku, w którym usytuowany jest lokal, znajdują się: Uniwersytecki szpital Dziecięcy, Instytut medycyny Wsi, Centrum Onkologii ziemi Lubelskiej, SPSK nr 4, Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im, Jana Bożego, Centrum Stomatologiczne oraz wiele niepublicznych placówek medycznych. Zakup bezpośrednio od właściciela. Zainteresowane osoby proszę o kontakt od poniedziałku do piątku w godz 8-16.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • lubelskie
Miasto Lublin
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1664000 zł
Uwagi

źródło : www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej