• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-01-24
  • Identyfikator ogłoszenia: #60556

Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy

Budynek handlowo-usługowy o pow. 400 m2 nieopodal Żywca.

Nieruchomość o przeznaczeniu usługowym znajdująca się w Kocierzu Rychwałdzkim gm. Łękawica, składająca się z budynku usługowego o pow. 400 m2 posadowionego na działce o pow. 8 ar.

Budynek wykonany w technologii tradycyjnej murowanej ze stropami żelbetowymi, został wybudowany w 1975 r. Konstrukcja dachu dwuspadowa, pokrycie dachu wykonane z blachy ocynkowanej, w dobrym stanie technicznym.

Budynek składa się z trzech kondygnacji o następujących powierzchni użytkowych:

- parter o pow. użytkowej 111,50 m2 został przystosowany do działalności produkcyjnej oraz magazynowej. Wykorzystywany do działalności produkcji o charakterze spożywczym (produkcja serów), magazynowej oraz pierwotnie jako zaplecze kuchenne funkcjonującego w przeszłości lokalu gastronomicznego. W skład tego poziomu wchodzą pomieszczenia o charakterze produkcyjnym i magazynowym, a także oddzielne pomieszczenia kotłowni gdzie znajduje się piec na paliwo stałe z podajnikiem sterowanym elektrycznie.

- pierwsze piętro o pow. użytkowej 141,00 m2, znajdują się pomieszczenia wykorzystywane do prowadzenia działalności gastronomicznej oraz handlowej, wraz z przygotowanym zapleczem administracyjno-biurowym.

- drugie piętro posiadające pow. użytkową 141,00 m2 jest podzielone na pomieszczenia przeznaczone do zakwaterowania oraz pomieszczenia sanitarne.

Budynek znajduje się w stanie technicznym do remontu. Na pierwszym piętrze przeprowadzono już częściowy remont powierzchni przeznaczonych na cele administracyjno-biurowe.

Instalacje rozprowadzone w budynku: wodno-kanalizacyjna, elektryczna, centralne ogrzewanie i system zaopatrzenia w ciepłą wodę użytkową zasilane z pieca na paliwo stałe z podajnikiem.

Media przyłączone do budynku: sieć wodna, energia elektryczna, gminny system kanalizacji sanitarnej.

Nieruchomość gruntowa składa się z dwóch działek ewidencyjnych, jest objęta MPZP i zawiera obszar przeznaczony pod zabudowę usługową oznaczony symbolem EU2.

Działka posiada dostęp do asfaltowej drogi publicznej (droga gminna), położona jest przy ul. Turystycznej będącej częścią szlaku turystycznego prowadzącego do schroniska turystycznego "Pod Potrójną", w bezpośrednim sąsiedztwie otwarte tereny zielone i zalesione oraz luźna zabudowa jednorodzinna.

Prezentowana nieruchomość położona jest w bardzo urokliwej i klimatycznej scenerii Beskidu Małego, rozciąga się w górnej części doliny potoku Kocierzanka i częściowo zajmuje polany na wznoszących się nad nią szczytach Beskidu Małego. Po północnej stronie znajduje się główny grzbiet Beskidu Małego na odcinku od Wielkiej Cisowej Grapy po Łamaną Skałę, na południowej Pasmo Łysiny.

Budynek znajduje się 3,5 km od drogi wojewódzkiej 781 łączącej Andrychów i Żywiec, centrum Żywca jest oddalone o 15 km, Andrychów o 18 km, natomiast do nowoczesnego ośrodka narciarskiego Czarny Groń jest 25 km.

Biuro pomaga bezpiecznie przeprowadzić transakcję.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację nieruchomości.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • śląskie
Miasto Żywiec
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 480000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/budynek-handlowo-uslugowy-o-pow-400-m2-zywiec-ID4meH1

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej