• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-02-11
  • Identyfikator ogłoszenia: #50853

Na sprzedaż budynek hotelowo-biurowy

Prezentujemy Państwu budynek hotelowo-biurowy posadowiony na skarpie z pięknym widokiem na wody Zalewu Kamieńskiego położony w bliskiej odległości od centrum Kamienia Pomorskiego.

Budynek piętrowy o powierzchni użytkowej 191 m2 stanowi część mieszkalną oraz część przeznaczoną pod wynajem.

Parter budynku o powierzchni użytkowej ok. 120 m2 składa się z:

 mieszkania właściciela (osobne wejście z korytarza ogólnego): holl z wyjściem na ogród, oddzielna kuchnia w zabudowie z niewielką spiżarnią, pokój dzienny oraz sypialnia z łazienką w glazurze i terakocie z wanną. Dodatkowo do użytku właściciela pokój/gabinet z osobnym wejściem z korytarza ogólnego.

 części usługowej: oddzielne WC oraz pomieszczenie wykorzystywane na dzień dzisiejszy pod salon fryzjerski.

Piętro budynku o powierzchni użytkowej ok. 70 m2 zajmują cztery pokoje gościnne pod wynajem. Dwa pokoje dwuosobowe z łazienkami, pokój typu studio z aneksem kuchennym i łazienką oraz pokój dwuosobowy z aneksem kuchennym i łazienką. Z korytarza na piętrze wyjście na balkon z widokiem na Zatokę.

Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym, wpisany do Rejestru Zabytków. Instalacja w całym budynku w pełni sprawna. Ogrzewanie gazowe. Okna PCV. Dach dwuspadowy kryty dachówką karpiówką.

Na powierzchni działki 243 m2 znajduje się wyżej opisany budynek, a ponadto drewniany domek o powierzchni użytkowej ok. 20 m2 wykorzystywany jako pomieszczenie gospodarcze. Działka w całości zagospodarowana wieloletnimi nasadzeniami drzew oraz krzewów. Miejsca parkingowe przed budynkiem.

Cena do negocjacji.

Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one jedynie charakter informacyjny. Zalecamy ich osobistą weryfikację. Prezentacja wyłącznie z pracownikiem biura nieruchomości.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • zachodniopomorskie
Miasto Kamień Pomorski
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 2800000 zł
Uwagi

źródło: https://allegro.pl/ogloszenie/komercyjne-kamien-pomorski-191-m-10224287191

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej