• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-02-29
  • Identyfikator ogłoszenia: #60777

Na sprzedaż budynek usługowo-biurowy

Mam do zaoferowania nieruchomość zabudowaną budynkiem usługowo-biurowym o powierzchni 380 m2 oraz budynkiem biurowym o powierzchni 45 m2 położoną w Suwałkach przy ulicy Wojska Polskiego 100B. Całkowita powierzchnia działki wynosi 2946 m2. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego występuję jako teren pod usługi z możliwością adaptacji istniejących budynków oraz dopuszcza się budowę nowych obiektów usług nieuciążliwych do II kondygnacji naziemnych. Nieruchomość podzielona na dwie niezależne działki, każda działka posiada księgę wieczystą. Jest możliwość sprzedaży samej działki o powierzchni 1563 m2 wraz z biurem o powierzchni 45m2 oraz działki o powierzchni 1383m2 wraz z budynkiem usługowo-mieszkalnym o powierzchni 380 m2. Ceny do uzgodnienia.

Zagospodarowanie działki: teren ogrodzony, przęsła stalowe profil zamknięty, na cokole betonowym, bramy wjazdowa przesuwna, nawierzchnia w części z kostki polbruk, w części tłucznia kamiennego, własna kanalizacja deszczowa wraz z odprowadzeniem.

Media: prąd, kanalizacja, woda, telefon, internet światłowodowy.

Zalety:

- nieruchomość usytuowana przy głównej drodze w Suwałkach, przy wjeździe z drogi wojewódzkiej 662 z Augustowa do Suwałk oraz bliskość do drogi krajowej S8

- w pobliżu działki usytuowane są: stacja Orlen, PKS Nova S.A.. Motozbyt Ełk

- możliwość przekształcenia pasa drogowego terenu zielonego przed działką na parking samochodowy na 30 samochodów

- wstępny projekt na rozbudowę istniejącego budynku

Całość wykończona i gotowa do działalności, pomieszczenie usługowe jest wyposażone w sprzęt do wulkanizacji (podnośnik dwukolumnowy, wyważarka, montażownica)

Cena netto, faktura Vat.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • podlaskie
Miasto Suwałki
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1450000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/nieruchomosc-inwestycyjna-ul-wojska-polskiego-100b-ID4mpOQ

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej