• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-11-23
  • Identyfikator ogłoszenia: #48617

Na sprzedaż dochodowy hotel 3*

W imieniu naszego klienta, którego jesteśmy wyłącznym Pełnomocnikiem, mamy przyjemność zaprezentować sprzedaż 100% udziałów w spółce z o.o. która jest właścicielem Kompleksu Hotelowo-Biurowo-Konferencyjno-Gastronomiczno-Rekreacyjnego 3* typu biznesowego. Zlokalizowanego na śląsku w bliskim sąsiedztwie z Katowicami i autostrady A4.

Hotel działa nieprzerwanie od prawie 25 lat co gwarantuje pewność i stabilność inwestycyjną.

Uważamy ,że jest to doskonała inwestycja lub jako dywersyfikacja do przychodów z innej działalności. Hotel w standardzie 3*, obiekt jest czynny i dochodowy, z pełną kuchnią i infrastrukturą gastronomiczno-rekreacyjną. Idealnie nadający się również na organizowanie imprez okolicznościowych takich jak wesela, chrzciny, komunie, urodziny itp oraz szkoleń. Obiekt w bardzo dobrym stanie ze świetnym wyposażeniem.

Powierzchnia całkowita obiektów to ponad 4000m2, powierzchnia działki to ponad 4000m2 z parkingiem na 50 samochodów.
Na wspomnianą nieruchomość składa się Hotel 3* o powierzchni ok 3000 m2 wraz z restauracją i częścią rekreacyjno-konferencyjną.

Ponadto część biurowa o powierzchni około 1000 m2. Część biurowa składa się z kilkunastu lokali użytkowych obecnie w 100% wynajętych.

Budynek pięciokondygnacyjny i podpiwniczony, piwnice funkcjonalne i wykorzystywane jako część gastronomiczno-rekreacyjno-serwisowa.

W części podpiwniczonej znajduje się restauracja z barem, kawiarnia, sale konferencyjne, siłownia, spa, sauny, jakuzzi itp.Kuchnia z zapleczem, pomieszczenia gospodarcze oraz zaplecze sanitarne i socjalne.
W obiekcie hotelowym znajdują się pokoje 1,2,3,4 osobowe (łącznie ok 100 miejsc noclegowych)
Ogrzewanie własne dla budynku .
Kompleksu Hotelowo-Biurowo-Konferencyjno-Gastronomiczno-Rekreacyjnego 3* posiada bardzo dobrą renomę oraz stałych klientów.

Głównymi odbiorcami wszelkich usług to liczne lokalne i z poza regionu oraz całej Polski czy nawet Europy małe ,średnie i duże firmy przysyłające swoich pracowników na Śląsk zarówno usług gastronomicznych, hotelowych, konferencyjnych i innych organizowanych imprez.

Stałe przychody oraz dywersyfikacja w postaci ¼ powierzchni budynku przeznaczonego na wynajem lokali biurowych (obecnie 100% powierzchni wynajęta)to główny atut tego zorganizowanego przedsiębiorstwa i jego lokalizacji. Z niektórymi firmami podpisane są stałe umowy.
Odbywają się tu cyklicznie imprezy, spotkania oraz konferencje i szkolenia.
Bardzo dobra lokalizacja. Obiekt dochodowy. Wartość samej nieruchomości według kosztorysu wyceniona została na ponad 12 mln złotych. Ze względu na daleko idącą dyskrecje nie załączam zdjęć nieruchomości. Wspomniane zdjęcia, rzuty, wyniki finansowe itp dostępne po podpisaniu umowy o poufności.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • śląskie
Miasto Katowice
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 6996000 zł
Uwagi

źródło:https://www.otodom.pl/oferta/hotel-3-dzialajacy-od-25-lat-dochodowy-sprzedam-ID44Pah.html#69cd041aab

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej