• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-05-08
  • Identyfikator ogłoszenia: #58572

Na sprzedaż dochodowy pensjonat

Na sprzedaż dochodowy pensjonat zlokalizowany nad morzem (400m w linii prostej) w Darłówku przy ul. Nadmorskiej.

Budynek wolno stojący, trzykondygnacyjny o pow. zabudowy 302 m2 i powierzchni użytkowej 820 m2, wybudowany w 2014r. w technologii tradycyjnej, powierzchnia działki 2000 m2.
W budynku umiejscowiono 22 pokoi z łazienkami i balkonami.
Pokoje są 2-osobowe (11 szt.) i apartamenty z wydzieloną częścią sypialną (11 szt.), przygotowane łącznie na 65 miejsc noclegowych. W większości pokoi możliwe są dostawki (dodatkowe łóżka).
Układ funkcjonalny budynku dostosowany do obsługi ruchu turystycznego, umiejscowienie klatki schodowej umożliwia niezależne korzystanie z poszczególnych kondygnacji.
Dodatkowo w budynku oprócz apartamentów i pokoi wydzielono
szerokie korytarze, schody, miejsce na recepcję, toaletę na parterze oraz kotłownię/pomieszczenie gospodarcze z piecem gazowym. Do zaadaptowania pozostaje poddasze gdzie można wydzielić dodatkowe apartamenty.

Wewnętrzny podjazd, chodniki wyłożono kostką brukową, od strony ogrodu usytuowano duży plac zabaw dla dzieci. Cały teren wokół domu jest zadbany, z licznymi nasadzeniami drzew i krzewów ozdobnych, ogrodzony. Przygotowane zaplecze w 2 wiat grillowych pozwala również na obsługę dużych, zorganizowanych grup turystycznych.
Wszystkie okna oraz drzwi wejściowe PCV, ogrzewanie piecem c.o. na gaz. Ciepła woda z pieca c.o. dach dwuspadowy kryty blachą. Stan techniczny budynku bardzo dobry. Na podłogach wykładzina dywanowa, płytki (parter), ściany malowane farbami, w łazienkach płytki ceramiczne.
Nieruchomość wyposażona jest w instalację elektryczną, gazową, wodno-kanalizacyjną, internet.
Całość w sprzedaży z pełnym wyposażeniem i umeblowaniem, sprzętem rekreacyjnym, telewizorami i lodówkami dla wczasowiczów. Budynek funkcjonuje na bieżąco, obsługuje turystów i przynosi zyski.

Działka, na której znajduje się budynek jest w kształcie prostokąta o powierzchni 2 000m2. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego działka położona jest na terenie o przeznaczeniu: zabudowa hotelowo apartamentowa. Zarówno budynek jak i działka, na której został zlokalizowany posiada znaczne możliwości i perspektywy rozbudowy i rozwoju.

Istnieje możliwość zakupu sąsiadującej działki o powierzchni 2 248 m2 dla której wydano pozwolenie na budowę hotelu z basenem.

Na sąsiadujących działkach powstaną budynki apartamentowe, które w znacznym stopniu podniosą atrakcyjność i wartość okolicznych posesji.

Idealne miejsce na prowadzenie działalności gospodarczej związanej z obsługą ruchu turystycznego.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • zachodniopomorskie
Miasto Darówko
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 68000 zł
Uwagi

źródło: https://sprzedajemy.pl/pensjonat-darlowko-400m-plaza-darlowo-2-1b8e55-nr67658863

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej