• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-04-22
  • Identyfikator ogłoszenia: #61187

Na sprzedaż hotel pod Wrocławiem z dużą działką

Na sprzedaż prężnie działający kompleks hotelowo-restauracyjny w atrakcyjnej lokalizacji w Radwanicach k. Wrocławia !

Hotel o powierzchni około 800m2, z działką 2 300 m2.

W obiekcie znajduje się restauracja, z barem dla 60 osób, recepcja z holem, zaplecze kuchenne (w pełni wyposażone), magazyn zasobów, magazyn pościeli, pomieszczenia gospodarcze, kotłownie, Wnętrza wykończone są w najwyższym standardzie z użyciem wysokiej klasy materiałów. Cały kompleks jest w bardzo dobrym stanie technicznym i nie wymaga nakładu finansowego. W cenie sprzedaży wliczone jest całe dostępne wyposażenie. Obiekt spełnia wymogi hotelu 3*, od lat cieszy się renomą i uznaniem wśród klientów.

Hotel podzielony jest na dwie części. Pierwsza oficjalna z 12 pokojami, restauracją, barem, recepcją oraz sala szkoleniowo - konferencyjną. Druga z trzema pokojami w przyziemiu z osobnym wejściem. Budynek składa się z 3 pięter, łącznie znajduje się tu 15 komfortowych pokoi 2, 3 i 4 osobowych z łazienkami, balkonami, tarasami a wszystko to urządzone w klasycznym stylu.

Budynek z 1977 r który przeszedł gruntowną modernizację w 2017 r o łącznej powierzchni użytkowej 800 m2 (3 kondygnacje) posadowiony jest na działce 850 m2 z parkingiem dla samochodów i autokarów oraz zaaranżowaną strefą relaksu z wodospadem.

Do zagospodarowania pozostaje obszar ok 1400 m2 z pozwoleniem na budowę wielorodzinną !

Ugruntowana pozycja, uznanie wśród gości, renoma i sprawne zarządzanie biznesem dają gwarancję długoletnich zysków nowemu właścicielowi. Gotowy biznes, o dużej rentowności z bardzo dobrą pozycją na rynku.

W SPRZEDAŻY CAŁE ZORGANIZOWANE PRZEDSIĘBIORSTWO (MARKA Z UGRUNTOWANĄ POZYCJĄ, NIERUCHOMOŚCI, SPRZĘTY, WYPOSAŻENIE, BAZA KLIENTÓW.)

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Radwanice
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 8000000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/hotel-pod-wroclawiem-z-duza-dzialka-gotowy-biznes-ID4phx4

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej