• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-10-18
  • Identyfikator ogłoszenia: #59866

Na sprzedaż kamienica z lokalami na wynajem

Kamienica z lokalami na wynajem. Budynek z 1936 roku, o powierzchni całkowitej 608 m2, posadowiony na działce 572 m2.

Położenie znakomite. Gdynia Orłowo znajduje się w centralnym punkcie Trójmiasta, pomiędzy wakacyjnym kurortem Sopot, a dynamicznie rozwijającą się Gdynią. To miejsce oferuje także bliskość spacerowych terenów zielonych oraz plaży, orłowskiego molo i nadmorskiej Tawerny, w zasięgu zaledwie 13-minutowego spaceru.

Kamienica znajduje się obok lubianego z powody swojej kameralności i wysokiej klasy sklepów centrum handlowego KLIF. W pobliżu szereg udogodnień i atrakcji: Centrum Nauki Eksperyment, Restauracja Sushi, Park Kolbki z zabytkowymi stajniami i terenami rekreacyjnymi. Wszystko to sprawia, iż lokalizacja ta uznana jest za jedną z najlepszych w Trójmieście.

Miejsce świetnie skomunikowane zarówno z Sopotem, jak i Gdańskiem czy Gdynią (szybka kolej miejska SKM, szereg linii autobusowych). Do Sopotu to zaledwie 4 km, do centrum Gdyni 5 km, do morza tylko 800 metrów, także miejsce to łączy wygody życia w mieście z atrakcjami nadmorskiego kurortu.
Oferowana nieruchomość to ciekawa opcja inwestycyjna. W budynku znajdują się dwa lokale użytkowe, 6 mieszkań na wynajem oraz duża piwnica w klasie lokalu użytkowego. Obecnie wszystkie lokale (poza piwnicą) są wynajmowane.
Na parterze (o łącznej powierzchni 121 m2) znajdują się dwa niezależne lokale użytkowe (57,5 i 50 m2) w jednym z nich obecnie mieści się gabinet kosmetyczny, w drugim gabinet lekarski.
Na trzech kondygnacjach (I, II, III) o powierzchniach 125 m2 każda, znajdują się po dwa lokale (66,5 m2 i 48m2) na każdym piętrze. W jednym z lokali na ostatniej kondygnacji dodatkowym atutem jest balkon.
Piwnica o powierzchni 115 m2 składa się z 4 pomieszczeń gospodarczych i posiada oddzielne wejście (zdjęcia pomieszczeń z cegłą na ścianach).

Stan wszystkich lokali bardzo dobry. Pomieszczenia funkcjonalne, wyposażone, jasne. Łazienki z prysznicami. W aneksach kuchennych lodówki, umywalki, płyty indukcyjne z okapem. W pokojach kanapy, stoły, szafy, szafki, łóżka. Zadbana klatka schodowa, domofon. Podjazd do wejścia budynku dla osób na wózku. Z tyłu budynku parking dla mieszkańców.

Możliwość umieszczenia szyldu na budynku. Teren posesji ogrodzony. Na terenie posesji 8 miejsc parkingowych.

Budynek z 8 lokalami na wynajem daje wiele możliwości inwestycyjnych. Lokale posiadają funkcjonujące umowy z najemcami, co przynosi stabilny dochód przez cały rok. Świetne miejsce na siedzibę firmy, przychodnię, kancelarię a także hostel, hotel lub tak jak to funkcjonuje obecnie lokale i mieszkania na wynajem. Tu dobrze się mieszka, szereg sklepów i punktów gastronomicznych na wyciągnięcie ręki, m.in. w CH Klif, a komunikację z całym Trójmiastem zapewnia szybka kolej miejska.
Przy dodatkowej inwestycji w podniesienie standardu mieszkań znacznie wzrosną dochody z wynajmu.

Oferta w ekskluzywnej formule wyłączności w Agencji NABA HOUSE. Zapraszamy Inwestorów i Pośredników ze swoimi Klientami.

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. NABA HOUSE pomaga też w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Mamy najlepszych specjalistów kredytowych

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • pomorskie
Miasto Gdynia
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 850000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/kamienica-z-lokalami-na-wynajem-w-gdyni-orlowo-ID4nfxO

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej