• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-03-04
  • Identyfikator ogłoszenia: #51072

Na sprzedaż kamienica z restauracją/pubem

Oferujemy do sprzedaży KAMIENICĘ z funkcjonującą Restauracją/ PUB Legenda w ścisłym centrum Leżajska ul. Rzeszowska , zaledwie 100m od płyty głównej Rynku Leżajskiego .
W kamienicy można prowadzić działalność nie tylko gastronomiczną…
Kamienica o pow. całkowitej ok. 250 m2 – lokal gastronomiczny ;– parter o pow. ok. 140 m2 – sala dla gości ( loże), bar z zapleczem, WC .
Zaplecze kuchenne, pomieszczenia gospodarcze, biuro, szatnia dla pracowników, magazyn,- poddasze ok. 75 m2( połączone schodami ) sala dla gości .– piwnica ok. 30 m2.Lokal posiada wszystkie media, ogrzewanie gazowe nadmuchowe z piecem kondensacyjnym i dodatkowo ogrzewanie kominkowe.

W lokalu znajduje się klimatyzacja oddzielnie piętro i poddasze.Duża witryna, która doskonale doświetla wnętrze oraz z powodzeniem może służyć jako powierzchnia reklamowa i zaprasza przechodniów do wejścia.
Wejście do lokalu z chodnika, gdzie jest duży ruch pieszych.

Lokal w pełni wyposażony, nowy Nabywca zyskuje za dodatkowa odpłatnością :
– wyposażenia, urządzenia gastronomiczne i sprzęty, zabudowę kuchenną i barową, monitoring z możliwością nagrywania oraz podglądu kamer w telefonie/laptopie, dobrej jakości sprzęt muzyczny, nagłośnienie oraz oświetlenie, rzutnik, TV, bazę reklamową (strona internetowa, strona FB, )oraz wszystkie rzeczy niezbędne do prowadzenia gastronomii.

Ogródek letni (dzierżawa )Restauracja/ PUB zyskały grono stałych i wiernych klientów ,posiada wiele pozytywnych opinii recenzentów. Oprócz działalności restauracyjnej firma zajmuję się świadczeniem usług cateringowych, bankietów, komunii, chrzcin i wesel.
Dodatkowo wśród młodzieży jest jednym z najpopularniejszych miejsc do organizacji imprez 18-tkowych.
Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem i obejrzenia kamienicy.

Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa ALICJA Nieruchomości lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • podkarpackie
Miasto Leżajsk
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 599000 zł
Uwagi

źródło: https://lezajsk.lento.pl/lokal-lezajsk-ul-rzeszowska,9933692.html

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej