• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-06-21
  • Identyfikator ogłoszenia: #58940

Na sprzedaż lokal biurowo-usługowy

Browar Kleparz to nowa inwestycja w centrum Krakowa, w wyjątkowej lokalizacji - przy ulicy Zbożowej, tuż obok Nowego Kleparza, nieopodal malowniczej części Starego Miasta. Wizytówką inwestycji jest odrestaurowany, historyczny budynek Browaru Arcyksiążęcego rodziny Habsburgów. Kompleks, uzupełniony o dwa nowoczesne budynki, będzie się składał z 97 mieszkań i 18 lokali usługowych.

Atrakcyjna, znakomicie skomunikowana lokalizacja przy Parku Kleparskim, czyni to miejsce idealnym pod dowolną działalność usługową - gabinet, kancelarię lub biuro.


Do sprzedania oferujemy lokal biurowo-usługowy o powierzchni 218,23 m2, idealnie nadający się dla firmy informatycznej, jest również doskonałym wyborem dla kancelarii adwokackiej, notarialnej czy biura rachunkowego. Dzięki elastycznemu rozkładowi pomieszczeń, lokal może być dostosowany do indywidualnych potrzeb każdej z tych firm. Lokal znajduje się w stanie deweloperskim, co daje możliwość dostosowania przestrzeni do indywidualnych potrzeb klienta.

Lokal zlokalizowany jest w doskonałym punkcie komunikacyjnym, co pozwala na łatwy i szybki dostęp do innych dzielnic miasta. W okolicy znajdują się liczne sklepy, restauracje oraz centra handlowe, co z pewnością docenią przyszli pracownicy.

Lokal biurowy cechuje się nowoczesnym wykończeniem oraz funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Właściciel daje możliwość wyboru rodzaju wykończenia oraz dostosowania przestrzeni do potrzeb firmy. Lokal posiada dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym (płatne dodatkowo), co zapewnia wygodę i bezpieczeństwo dla pracowników i klientów.


Podana cena jest ceną netto do której należy doliczyć 23%.

Brak podatku 2% PCC przy zakupie.

Do dyspozycji Właścicieli jest dodatkowo:
- sala kinowa,
- Recepcja w budynku historycznym
- kuchnia,
- miejsce do relaksu (lounge room),
- siłownia,
- sala zabaw dla dzieci,
- Stojaki na rowery,
- Ogólnodostępne miejsce postojowe z gniazdem do ładowania samochodów elektrycznych.

Inwestycja jest zakończona i posiada decyzję pozwolenia na użytkowanie.


Jeśli poszukujesz idealnego miejsca dla swojej firmy, to ten lokal usługowy może być idealnym wyborem dla Ciebie. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na wizytę i zobaczyć lokal osobiście.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • małopolskie
Miasto Kraków
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 2727875 zł
Uwagi

źródło;  https://www.otodom.pl/pl/oferta/do-sprzedazy-lokal-przy-ul-zbozowej-od-zaraz-ID4lmCK

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej