• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-06-13
  • Identyfikator ogłoszenia: #60297

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o pow. 61 m2 usytuowany na PARTERZE przy ul. Kościuszki.

Nieruchomość jest w bardzo dobrym stanie i po zaadaptowaniu na swoje potrzeby - można zacząć prowadzić działalność od zaraz.
Podłoga - gres
Ściany - gładzie
Oświetlenie - LED
Zainstalowano alarm, klimatyzacja, monitoring wew. i zew. Umeblowanie oraz lodówki wystawowe zostają w cenie. Pomieszczenie socjalne z wyposażonym aneksem kuchennym. Jest również drugie wyjście z tyłu budynku.

Jest to świetne miejsce pod sklep, różnego rodzaju usługę, punkt obsługi klienta, biuro, kancelarie, szkołę językową czy też pod inwestycję.

Fenomenalna lokalizacja (tuż obok parkingu PKP) zapewnia ogólnodostępne miejsca parkingowe, duży ruch oraz świetną widoczność (przestronną, dobrze dostrzegalna witryna). Lokal usytuowany w wyremontowanym, ocieplonym budynku mieszkalnym, w którym na parterze znajduje się pasaż punktów usługowych.
Czynsz wynosi 780 zł już z ogrzewaniem, wodą i śmieciami. Dodatkowo liczony jest tylko prąd.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • śląskie
Miasto Rybnik
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 338000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/lokal-uslugowy-parter-w-centrum-rybnika-61-m2-ID4r2PT

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej