• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-12-29
  • Identyfikator ogłoszenia: #60380

Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy

Atrakcyjny lokal usługowo-handlowy na Pradze Południe, który może stać się doskonałym miejscem dla Państwa przyszłej działalności. Ta nieruchomość posiada wiele unikalnych cech i możliwości, które warto poznać bliżej.

Lokalizacja:
Nieruchomość znajduje się na Pradze Południe, kilka kroków od urzędu dzielnicy i sądu rejonowego, co oznacza stały przepływ ludzi i potencjalnych klientów w okolicy. Warto dodać, że w budynku znajduje się biuro Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych, co może stwarzać dodatkowe możliwości współpracy.

Bezpieczeństwo:
Budynek, w którym znajduje się lokal, jest doskonale zabezpieczony. Na terenie budynku działa monitoring, który zapewnia stałą kontrolę nad bezpieczeństwem nieruchomości. Dodatkowo na terenie budynku przebywa całodobowa ochrona, co gwarantuje spokój i poczucie bezpieczeństwa.

Lokal:
Lokal usytuowany jest na parterze budynku, co gwarantuje łatwy dostęp dla klientów. Wejście do lokalu znajduje się bezpośrednio z przestronnego holu budynku, co zapewnia wygodę i komfort obsługi klientów oraz pracowników. Warto również zaznaczyć, że witryna lokalu nie wychodzi na ulicę, co oznacza spokojniejszą atmosferę pracy i mniejszy hałas związany z ruchem ulicznym. Pomieszczenia w lokalu mają wysokość 3 metry, co daje wiele możliwości aranżacyjnych i pozwala na stworzenie przestrzeni o ciekawym charakterze.

Stan Techniczny:
Aktualnie lokal wymaga remontu, otwiera to możliwość dostosowania przestrzeni do własnych potrzeb i wymagań. Jest to doskonała okazja do stworzenia wnętrza idealnie dopasowanego do planowanej działalności.

Cena jest do negocjacji.

To wyjątkowa okazja, aby stworzyć własne miejsce działalności w dynamicznie rozwijającej się okolicy Pragi Południe. Jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji lub umówić się na prezentację nieruchomości zapraszam do kontaktu telefonicznego. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania i pomogę w realizacji Państwa planów biznesowych.

Biuro świadczy usługi pośrednictwa w oparciu o umowę pośrednictwa zawartej w formie pisemnej.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 442000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/lokal-handlowy-uslugowy-biurowy-na-parterze-ID4otwC

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej