• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-10-12
  • Identyfikator ogłoszenia: #59817

Na sprzedaż lokal usługowy

Prezentujemy Państwu doskonałą okazję zakupu przestronnego lokalu usługowego o powierzchni 153.95 m² w nowoczesnym Apartamentowcu "Myślenickie Tarasy", zlokalizowanym przy ul. Daszyńskiego w urokliwych Myślenicach.

Opis nieruchomości:

- Lokal o powierzchni 153.95 m² znajduje się w stanie deweloperskim, co daje nowemu właścicielowi nieograniczone możliwości aranżacyjne i dostosowania przestrzeni do wymagań i charakteru planowanej działalności.
- Duża powierzchnia umożliwia swobodne prowadzenie różnorodnych działalności usługowych, co czyni ten lokal idealnym wyborem dla biznesu, który chce zyskać nowe możliwości rozwoju.
- Apartamentowiec "Myślenickie Tarasy" to inwestycja o nowoczesnym designie, dbająca o wysoką jakość wykonania i estetykę, co przyciąga uwagę klientów i gości.

Główne atuty lokalu:

- Przestronna powierzchnia o niemal 154 m² zapewnia mnóstwo przestrzeni dla kreatywnych pomysłów na prowadzenie działalności.
- Stan deweloperski daje swobodę w zaaranżowaniu wnętrza zgodnie z indywidualnymi preferencjami i potrzebami.
- Lokal znajduje się w prestiżowym Apartamentowcu "Myślenickie Tarasy", co pozwoli wyróżnić Państwa biznes na tle konkurencji.

O inwestycji:

Apartamentowiec Myślenickie Tarasy to budynek zlokalizowany przy ul. Daszyńskiego w Myślenicach. Apartamentowiec mieści w sobie 41 funkcjonalnych mieszkania o metrażu od 26 do 93 m2, a na parterze i poziomie -1 znajdują się lokale usługowe. Apartamenty Myślenickie Tarasy są przestronne i fantastycznie zaprojektowane, a budynek z windą jest pięknie i starannie wykończony. Doskonała lokalizacja w samym środku miasta daje gwarancję łatwego dostępu do centrum Myślenic oraz rekreacyjnej strefy Zarabia. Nabywca mieszkania ma możliwość zakupu także miejsca postojowego w garażu podziemnym.

Myślenickie Tarasy to inwestycja ukończona. Zapraszamy po mieszkania prosto od dewelopera. Na życzenie wykonujemy projekty wnętrz i wykończenie lokalu pod klucz.

Zapraszamy do kontaktu:
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zakupem lokalu usługowego, serdecznie zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji, umówienia prezentacji nieruchomości oraz udzielenia odpowiedzi na ewentualne pytania.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • małopolskie
Miasto Myślenice
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1539500 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/przestronny-lokal-uslugowy-w-myslenicach-153-95-m-ID4mtrF

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej